Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extra halvány, időn túli...

Extra halvány, időn túli x-epilről tapasztalatok? Ti láttok rajta 2. csíkot? Akinek nem bírják az idegei, ne olvassa a kérdést:D

Figyelt kérdés

A kérdésem annyi, láttok-e rajta valamit.


A felső a 11.dpo-n készült, full negatív.

Az alsó a 12. dpo-n ma reggeli, és bőven időn túli (10 percen belül negatív, 1 óra múlva néztem rá ismét, akkorra egy halvány, de élőben látható csík lett rajta, annyira halvány, hogy nem tudom, rózsaszín-e vagy szürke).


[link]

[link]


Az X-epilen nem tudom, mennyire szokott időn túl száradási csík megjelenni, én eddig nem tapasztaltam. Valakinek volt már száradási csíkos az x-epilje? Vagy időn túli x-epilből mi lett?


Tudom, hogy ezen a ponton még bármi lehet. A normális tesztelős időt kiváróknak minden tiszteletem.



2015. máj. 28. 11:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alakul :) drukk!
2015. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Valamit én is látok, de ez még semmit sem jelent. Nekem is voltak már időntúli teszteim amiből nem lett semmi.

Pl én ebben a hónapban ilyeneket produkáltam és nem voltam terhes. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen, tudom, hogy ez még semmit nem jelent, sőt, az én esetemben triplán nem jelent semmit, a tiéden tényleg volt halvány 2. csík. Ezek milyen fajta tesztek?


Nekem Clearblue visual (a pluszos, nem a digitális) volt halvány pozi, ami egyértelműen látszódott, és nem volt baba, és volt egy másik fajta kék csíkos teszt is (Teastamed), azon meg nagyon halvány vékony vonal volt időn túl, és akkor sem volt baba, azóta csak x-epillel tesztelek, mert azon ilyet még nem tapasztaltam, egészen eddig.

2015. máj. 28. 11:31
 4/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Én másfél éve tesztelek és nem érdemlek tiszteletet, mert soha nem várom meg a nemvárt napját :)

Nem bírnám ki...


Én ilyen vagyok :)


Sajnos x-epil teszttel én is jó pár ilyet teszteltem és nem volt baba :( :(


DE Neked kívánom, hogy ne így legyen!!!!!!!!

Írj majd, drukkolok!

2015. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

A kitartóan tesztelőknek is minden tiszteletem, nem is beszélve a túl korán tesztelő kérdező alig látható, időn túli tesztjeit kibogarászó válaszolókról:)


Hát kíváncsi leszek én is, hogy mi lesz ebből.

2015. máj. 28. 12:08
 6/27 A kérdező kommentje:

Itt a sötétített verzió (csajok, van még ennél lejjebb?:)):

[link]

2015. máj. 28. 12:13
 7/27 anonim ***** válasza:
Én cérnavékony csíkot látok csak. Az általában negatív de amúgy még korán van, pár nap múlva ettől még lehet szép rózsaszín megfelelően vastag második csíkod.
2015. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Akkor még a korántesztelők egyik mondatát is elsütném: élőben ugyanolyan vastag a csík, mint a kontrollcsík, csak a bal oldala erősebben látszik. Tudom, hogy ettől még nem fogjátok sem vastag, seme gyértelmű pozitívnak látni, köszönöm a türelmeteket, és a válaszaitokat!
2015. máj. 28. 12:26
 9/27 A kérdező kommentje:
És természetesen ment mindenkinek a zöld kéz.
2015. máj. 28. 12:27
 10/27 anonim ***** válasza:
nincs csík
2015. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!