Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 én véletlen belém élvezet...

21 én véletlen belém élvezet a barátom 26 án pedig megkellet volna hogy jöjön de még nem jöt meg terhes lehetek nemtudom mikor birok tesztet csinalni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj, amint tudsz de 21-28 nap között még megjöhet. Viszont ha esetleg nem lesz belole baba akkor irass fel egy fogamzasgatlot, ha msrca baratod nem tud vigyazni.
2015. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mar elmult az az ido hogy megkellet volna hogy jöjön mavolt egy kicsi vezes de nem sok egy pici de azota nem
2015. szept. 29. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
21.én ment el, onnantól számítva 2 hét, mire kiderül, teherbe estél-e. Addig még teszt sem mutatja ki. Az, hogy megjön, nem jelenti azt, hogy nem csúszott be a gyerek. Ha pedig nem jön meg, akkor majdnem egyértelmű is. Olyan meg nincs, hogy "véletlen" ment beléd. Ha lett volna rajta gumi, ilyen nem történik meg. Mindkettőtök felelőtlensége a kialakult helyzet. Tesztet legkorábban 21-hez képest 2-2.5 hétre érdemes csinálnod, reggeli első vizeletből, a mensidtől függetlenül!
2015. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem aggodok ha terhes leszek mert ugy vagyunk ha jon akkpr jon csak szeretem volna tudni!
2015. szept. 29. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Aktus után 14napot számolj rá és akkor tesztelhetsz.
2015. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz terhes, hiszed benned ment el! Csinálj tesztet 10 nap múlva!
2015. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!