Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy sem?

Terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Csináltam 2 terhességi tesztet is. Viszont a leírás szerint, 5 pecen belül kell leolvasni az eredményt. Amikor felszívódott a kellő mennyiségű vizelet, még nem jelzett rögtön pozitív eredményt, de a kontroll sáv megjelent, viszont az 5 percen belül halványabb csík megjelent. Most akkor ez reális eredmény? Terhes vitamint szedek, a menzeszem késik, viszont semmi más tünetet nem tapasztalok. A linkben csatoltam a két teszt eredményét. Az elsőt délután csináltam, míg a másik másnap reggel. Köszönöm az értelmes válaszokat :) L/23 [link]

2015. szept. 29. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő pozitív, ennél pozitívabbb nem nagyon lehet. Gratulálok!
2015. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor nem csinálok magambol hulyét ha beállitok a dokihoz megerosítésért? :D
2015. szept. 29. 10:29
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de attól is függ most hány hetes vagy, (az utolsó mensi első napjától kell számolni, mert a doki kb. a 6. héttől tudja megerősíteni.
2015. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Totálisan terhes vagy, ez 2 abszolút pozitív teszt.
2015. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, terhes vagy. És igen, az orvos meg fogja tudni erősíteni. Az, hogy hatodik héttől van átlagosan szívhang nem jelenti azt, hogy előtte nincsenek erre utaló jelek. Jobb kizárni a rossz helyen történő beágyazódást és egyebeket. Az sem mindegy, hogy ezeket mikor ismerik fel, 5. héten vagy 10-en. Gratulálok!
2015. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem mi a kérdés, ne haragudj. Van 2 teljesen egyértelmű, erős pozitív teszted. Szerinted??
2015. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért nem hittem el,mert nem rögtön jelent meg,hanem picivel később. Ilyennel mégnem volt dolgom,úgyhogy nem voltam biztos a dologban :) köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 29. 10:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen terhes vagy,es szerintem is menj el orvoshoz. Gratulalok a babahoz.! :D
2015. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 H_Vivien ***** válasza:
Huhhhh. Ez brutál pozitív :) Gratulálok :)
2015. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tegnap voltam dokinál, ultrahangon egyenlőre nem latni,de vannak árulkodó jelek. Azt mondta hogy ha pozitív, akkor az ritkán esik meg hogy kamu. Igy 2 het mulva el kell néznem újra,hogy minden rendben van e.
2015. szept. 30. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!