Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült a baba?...

Szerintetek sikerült a baba? Nektek milyen tüneteitek voltak nemvárt napján és előtte?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a nemvárt napján, 8 napja görcsölgetek, meg furcsán szurkál a hasam, émelygek egész nap, pedig ez nem jellemző, fázok, levert vagyok, szédülök, fájnak a melleim és fáj a derekam is. Párom már kinevetett, annyi mindent eszek össze egy nap, mégis állandóan éhesnek érzem magam. Tudom, hogy nem vagytok csodadokik, meg erre nehéz bármit is mondani, de nem merem magam beleélni. :( Hátha Ti tapasztaltabbak vagytok.

2015. szept. 30. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, nekem pár nap után megjött... Addig pedig majd megőrültem egy kis csokiért meg savanyúságért. Majd írd meg itt, nálad mi lett.
2015. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, mindenképpen írok, hogy mi lett.
2015. szept. 30. 13:49
 3/12 anonim válasza:
Én most vagyok 11 hetes. Én amiatt sejtettem, hogy terhes vagyok, mert egyáltalán nem éreztem azt a görcsölést, amit mindig szoktam menstruáció előtt. Talán még annyi, hogy a szagokra valamivel érzékenyebb lettem.
2015. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a nemvárt napján pozitívat teszteltem.Csinálj egy tesztet!!Amúgy nekem is úgy fájt a hasam meg a derekam mint amikor meg szokott jönni.A hányinger meg a cicifájás 6 hetesen kezdődött ,de azóta nagyon durva!!

7 hetes kismama

2015. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A szagokra én is mint ha érzékenyebb lennék, tegnap a fokhagyma illatától is rosszul voltam, pedig imádom. Meg a hasam is mintha most nem oldalt, hanem középen fájna, de alul. Reménykedek.

2015. szept. 30. 14:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenféle tünetet éreztem minden hónapban. Émelyegtem, érzékeny voltam a szagokra, volt amikor hánytam is. Amikor baba volt meg pont nem éreztem semmit. Nemvárt napján már nyugodtan tesztelhetsz, nekem ekkor már hatalmas pozi lett :)
2015. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen...
2015. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tesztelj!!! Szerintem baba lesz!
2015. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a teszttel még várok pár napot, amúgy sem tudnék most venni, mert sajnos 12 órázok, mire végzek itt minden bezár. De gyanús a dolog, mert kollégám cigizik és mikor bejön, nagyon erősen érzem a cigiszagot, máskor pedig nem szoktam egyáltalán észrevenni. De bízom benne, hogy baba van a dologban :)
2015. szept. 30. 17:43
 10/12 A kérdező kommentje:
Csináltam ma tesztet, negatív :(
2015. okt. 1. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!