Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor együtt voltatok a...

Amikor együtt voltatok a párotokkal, rögtön éreztétek, hogy összejött a baba? Mik voltak a kb. egy nap utáni tüneteitek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 12:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Eszembe se jutott egyszer sem, hogy akár sikerült teherbe esnem. Nekem nem volt se másnap, se pedig később semmiféle tünetem (kiv. a mensi elmaradása), de sosem figyelgettem magam, tehát nem is tűnhetett fel :)
2009. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Mivel nem is "tudományosan" készültünk a babákra, csak azt modtuk mostantól jöhet, soha nem törődtünk vele, hogy ebből baba lesz vagy nem.

Tüneteim csak 6 hét után voltak.

(1 nap után nem is lehet semmi tüneted, esetleg a beágyazódás környékén, de a legtöbb nőnek akkor sincsenek)

2009. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%
Hogy mik voltak 1 nap után a tüneteim? Talán csak annyi,hogy mekkorát szexeltem és a páromnak is és nekem is csodálatos volt! Úristen! Már elfelejtettetek feloldódva,gátlástalanul,örömmel és túlfűtve a vágytól szexelni?Atyám,hogy egy jó szeretkezés utáni első nap valakinek azon járjon az agya,hogy sikerült-e a baba vagy nem....és csodálkoznak,ha évekig nem lesznek terhesek...így nem is lesz gyereked a közeljövőben,ha így görcsölsz.A párod tudja,hogy nem is a teljesítményére,vagy a szerszámjára gondolsz hanem a terhességre?Ha tudja,mit szól hozzá? Én elhagynálak,elválnék,elmenekülnék az tuti.
2009. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még az utolsó kis sz.házinak is.Köszönöm, a szexuális életem tökéletesen rendben van, még akkor is, ha ezt az utolsó kétségbevonja.Ja és lehet, hogy tőled pedig a legtöbb férfi elmenekülne, mert egy agysejt éhen halna a nem létező agyadban, az tuti....A kérdés megírásában a kíváncsiság motivált, mert épp babát tervezünk, a másodikat.EGyik kedves barátnőm említette minap, hogy ő bizony megérezte, hogy terhes, rögtön az aktus után.
2009. okt. 10. 13:00
 5/25 A kérdező kommentje:
Közönséges vagy...remélem a gyermekeid ennél nagyobb tiszteletet és megbecsülést kapnak majd tőled, ha már egy idegen nem.Arc nélküli ember....
2009. okt. 10. 13:35
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

Egy nap után nincs tünet.


Egy nap után a baba maximum 4 sejtből áll. 5 nap után indul el a méhbe, ahol még kb 3 napot tölt el, csak aztán kezd el beágyazódni. A beágyazódás a fogantatás utáni 10-12. napra fejeződik be, ekkortól termelődigk terheshormon is. És még annak is meg kell várni, mire a mennyisége mérhetővé válik. Terhestünetek csak akkor lépnek fel, amikor a terheshormonok már nagyobb mennyiségben termelődnek.


Egy nap után legfeljebb képzelheted a terhestüneteket, de a valóságban NINCSENEK.

2009. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%

A kérdezőnek mondom, hogy sajnos benne van a pakliban, hogy agyatlan ostoba emberek válaszolnak. Nem kis számban élnek ilyenek... És még az ilyennek van egy rakat gyereke....

Sajnos érdemben nem tudok neked válaszolni, mert még sajnos nincsen gyerekem, de hamarosan lesz ;)

Szóval okosat mondani nem tudok,de biztosítalak afelől, hogy én értettem a kérdésedet. Azt hiszem, annyira szeretnénk már mi is, hogy valószínűleg megérezném, ha már nem vagyok "odabent" egyedül. :)

Suttyó válaszolónak üzenem, hogy örülhet, hogy van gyereke, nem is egy, de nem hinném, hogy tudja min mennek keresztül azok, akiknek igazán nehezen jön össze...


Sok sikert és kérlek tudasd, ha sikerült!!! Bármikor. Jó?

2009. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%

komolyan enyire nem lehet vki megszállott!!!!!egy nap után tünet?én közel másfél évig vártam mire összejött a bébink,és az égvilágon semmit nem éreztem,megérzés sem volt!tünetek is csak 6 hét után.szállj már le a földre kérdező.


egy másik kis sz.házi


8 hetes km

2009. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

A kis sz@rházi már más kérdésre is adott paraszt válaszokat... Nem minősítem, csak a gyerekeit sajnálom. Egyáltalán, ha 3 gyereked van, akkor ahelyett hogy itt ülnél és osztanád az észt, törődhetnél velük is egy kicsit.

Kérdező! Amikor sikerült összehoznunk a babát, akkor pont nem gondoltam arra, hogy sikerülhetett. Előtte minden együttlétkor végigvezettem, hogy "na most itt tart, most találkoznak, most indulnak együtt el" szóval volt min agyalni párnával a seggem alatt. :) Amikor sikerült, abban a hónapban 2x voltunk együtt, és nem lovagoltam a férjemen, egyrészt, mert olyan vagyok, mint a "hegyomlás", másrészt mert fáradtak voltunk. Nem is hittem volna, hogy összejöhet, hiszen készültünk 2 hónapos pihenő után a 4. inszeminációra.

Viszont! Annak idején vettem egy tesztet, és elhatároztam, hogy csak akkor fogom megcsinálni, ha terhes vagyok. Minden hónapban 2-3 nappal az esedékes vérzés előtt tudtam, hogy nem kell ellőni. Pedig a méhszájam fent volt, sokminden utalt arra, hogy sikerülhetett. Aztán jött az a hónap, amkor sikerült... Kint voltunk a BNV-n és fájt a mellem ha hozzáértem. Olyan volt, mintha izomláz lenne benne. Akkor még nem "kapcsoltam" hiszen azon a héten szerdán ráztam meg jól egy gyereket a munkahelyemen, aki nekem jött, harapott, rúgott és ütött. Gondoltam miatta van izomlázam. Aztán hazajöttünk és úgy gondoltam, megcsinálom a tesztet. Alig telt el pár pillanat, és nagyon-nagyon haloványkán, de megjelent egy csík, amit csak a nagyon "hozzáértők" látnak, nameg én. :) Elmentünk venni másnapra egy tesztet, az már egyértelműen pozitív lett. Aznap kellett volna megjönnie, de helyette kaptam mégegy tesztet.

Kolléganőm mesélte, hogy 2x volt terhes. Mind a két alkalommal az együttlét utáni reggelen borzasztó hányinger, hányás, onnan tudta, hogy gyereket vár. Ennek semmi logikus magyarázata nincs, mégis sokan mondják, hogy az aktus után "megérezték".

Minden jót kívánok Nektek!

2009. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Az én legeslegjobb Barátnőm is megérezte,már aznap éjszaka tudta...de ilyenre csak érző szívű,igazán jó emberek képesek,de sokan vannak,akik csak úgy felületesen léteznek...Ez nem is lenne baj,de miért kell bántani a másikat,aki csak egy ártatlan kérdést tett fel?:(

Sok sikert Neked kedves Kérdező és további boldog házaséletet!:)))

2009. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!