Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1,5 hete késik, első teszt...

1,5 hete késik, első teszt negatív lett. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Máskor is késett, de csak pár napot. Holnap 1-je, így már egy hónap kiesik.

2015. szept. 30. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
szerintem simán :) gratulalok!
2015. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mihez gratulálsz, első? Negatív a teszt másfél hét után. Az már valószínűleg nem baba.
2015. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát sokat olvastam erről, mert én is így vagyok ezzel!! Több helyen olvastam, hogy igen ez előfordul! De őszinte leszek...én itt agyalok a gép előtt fórumokat olvasgatva vajon terhes lehetek e....annak ellenére, hogy kikérném az orvos véleményét :)

Remélem babás vagyok, és ha szeretnéd, akkor remélem Te is :)

Tehát röviden a válaszom annyi fórum után :)IGEN LEHETSÉGES,HA ESETLEG KÉSŐBBI VOLT A PETEÉRÉS...

Sok sikert!!

2015. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
de késik neki másfél hete, ez már lehet jel! a teszt nem sokat jelent, egy barátnőm 3 hónapos terhesen is negatívat tesztelt.
2015. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
5 napos késés után teszteltem negatívat. Most tartok 1,5 heten késésnél.
2015. szept. 30. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Mihez kell gratulálni, első?

Nekem 3 hetet késett és cisztám volt. Akkor ahhoz gratuláltál volna, vagy mi?


Vagy baba, vagy egy csomó minden lehet (lehet Google-zni), pl: felfázás, fertőzés, ciszta, stressz, vmi szervi probléma, stb stb stb.

2015. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor tesztelj megint. Nem értem, hogy miért nem ez az alap, és miért az az első, hogy kiírsz ide egy kérdést.


Jah, de tudom: mert innen ápolgatják a lelked, a teszt meg nyersen megmondaná, hogy mi van.

2015. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, vegyétek már le a fejem a gratuláció miatt :D


Általában az első jele, hogy késik. Nem törvényszerű, de ez az első "kézzel fogható" jele.

2015. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg még számos más dolognak is ez lehet a jele,hogy késik. Nem csak a terhességnek.

Kérdező! Csinálja most egy tesztet, ha negatív,nincs baba.

2015. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!