Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letroxtól lehet alacsonyabb a...

Letroxtól lehet alacsonyabb a luteális szakaszban a hő?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködésem van, 1 hónapja Letroxot szedek rá. Ovutól a hőm míg meg nem jön 36,8-9 szokott lenni, viszont most csak 36,6-7. Alaphőm 36,3-4.

2015. okt. 2. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a pajzsmirigy hormon pótló szerek inkább a testhőmérséklet emelkedését segítik elő. Alúlműködésben az ember fázik és a hője is alacsonyabb, a gyógyszer ezen is segít.
2015. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attol függ, mert pl. terhesseg alatt 36,7-37 között az idealis (legalabbis a hormonszakerto szerint, akihez jarok), nekem pl. visszakorrigalt erre az ertekre, igaz, nem tudom, hogy elötte az alaphot hogyan befolyasolja, mert csak a 6. hettol derült ki, hogy el kell kezdenem tunningolni a pajzsmirigyem, es elotte 37,3-37,5 kozott volt a hom, ameddig nem szedtem semmit, es mertem, hogy mennyi, meg vartam, hogy hozzajussak.


Ebbol kiindulva en azt gondolom, hogy inkabb kiengyensulyozo szerepe lehet. Viszont elterhetnek ettol fuggetlenul is az ertekek barmi mas miatt is (nem volt meg az 5 ora alvas a meres elott, kicsit mas idopontban merted, stb.).


Mennyi volt a TSH-d es a T4-ed? ez az alapho mar eleg jo, szoval en ugy tippelem, hogy nagyon durvan nem lehetett magas.

2015. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
TSH 2,940 volt, többire már nem emlékszem, de azok jók voltak. 7-8 óra alvás után mérem mindig reggel 7kor.
2015. okt. 2. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!