Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek ugyan...

Van itt olyan akinek ugyan megemelkedi de nem megy a lutealis szakaszban feljebb a hője mint 36,6-36.7?

Figyelt kérdés
a ciklus elso feleben 36.2 a testhom, a 2. szakaszra megemelkedik, ahogy pozitiv lesz az lh teszt, de csak 36.6-ig...baj ez vagy az emelkedés a lényeg? ez még csak a 3. hónap hogy probalkozunk, de az elso gyermekemnel az alaphõm is 36.6 volt, a megemelkedett meg legalabb 37...ugyanakkor mindenhol ugy olvasom hogy a 36.2 még nem kóros..
2015. szept. 23. 05:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy minimum 4 tized fokkal megemelkedjen, ami nálad megvan.

Az alaphőhöz nem igazán tudok érdemben hozzá szólni, nekem akkor volt 36,2 amikor pajzsmirigy alúlműködésem volt. De egészséges embernél is lehet normális a 36,2 én úgy tudom.

2015. szept. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha nem megy túl magasra a luteális szakaszban a hőd, az a lényeg, hogy minimum legyen 12 napos.
2015. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!