Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík vagy lehet még...

Szellemcsík vagy lehet még valami?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg itt az ilyen kérdés,de én mégis felteszem. Ti is láttok ott valamit? Szellemcsík vagy nagyon gyenge pozi? Ez egy Facelle teszt. Az aktus amiből baba lehetne szeptember 13-án volt. Lehet akkor is ennyire halvány? A gond az,hogy PCOS miatt nincs mensim egyáltalán. Kezelnek és az első babám is így fogant hogy nem volt előtte másfél éve mensim ezért nem akarom elhinni,hogy pozi lenne. Hétfőn mindenképpen tesztelek újat. Ja és időn belül jelent meg ez a csíkocska amit én látni vélek. Köszi a választ!


[link]



#teszt #Szellemcaík
2015. okt. 2. 16:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én csíknak látom. Nem ismerem ezt a tesztet, milyen érzékenységű. Én még reménykednék a helyedben.
2015. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
25-ös érzékenységű Rossmann terméke megírom majd mi lett. Az első babám az ötödik héten egyértelműen volt pozi. Mondjuk addig nem is teszteltem. Akkor is csak azért mert három hete fájt a hasam. Most a melleim fájnak nagyon. Reménykedek még azért.
2015. okt. 3. 10:23
 13/21 A kérdező kommentje:
A mai x epil negatv szoval ez valóban szellemcsík,száradási csík volt sajnos.
2015. okt. 4. 12:28
 14/21 anonim ***** válasza:
Remélem, nem kell soká várnod, hogy bekopogtasson a babátok!!! Addig is kitartást és ne csüggedj!
2015. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az X-epil nekem extra halvány volt, amikor a többi már rég erős. Én megismételném néhány nap múlva azért.
2015. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Milyen tesztet ajánlanátok? Az a helyzet hogy az x epilen is volt egy nagyon vékonyka csík de negatívnak vettem. Megismétlem de én már nem reménykedem semmiben.
2015. okt. 6. 08:37
 17/21 anonim ***** válasza:
Facelle vizeletsugaras!
2015. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is a Facelle vizeletsugarasat (nem kazettásat!)
2015. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A vizeletsugaras és belemártogatós közöt is nagy a különbség?
2015. okt. 6. 09:28
 20/21 A kérdező kommentje:
Vettem egy gyógyszertári érzékeny tesztet,ezen semmi nincs,szellemcsík se. Szóval egyértelmű negatív,de nem adjuk fel :)
2015. okt. 6. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!