Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 24. napján 22mm a...

A ciklus 24. napján 22mm a nyálkahártya vastagsága és lát a doki valamit benne, réteges is a nyálkahártya. Voltatok már igy? Hogyan alakult?

Figyelt kérdés
Voltam ma a dokimnál a ciklus 24.napjan vagyok a nyálkarártya 22 mm vastag.20percen keresztül nézegette(tük)mert nagyon furanak talalta,latott vmit ami "tojás vagy csepp" alakban más szint mutata a nyálkahártya belsejeben.Annyit mondott,ha megjön a mensi hivjam és utana ujra megultrahangoz,ha nem akkor azonnal teszt és ugyancsak hivjam abban az esetben is,mert nem akar biztatni sem de akar ez babo is lehet.Volt valaki ilyen helyzetben?
2015. okt. 4. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 3 nap késés után teszteltem pozit és aznap mentem is dokihoz semmit sem látott csak azt hogy 10mm a nyálkahártya ami valószínű terhesseg. Most már 8 hetes vagyok. :) drukkolok neked
2015. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!