Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 méh nyálkahártya,1-2 mm...

11 méh nyálkahártya,1-2 mm felritkulások (két nagyon minit és egy nagyobbat látott a doki) február 20-i leleten, úgy hogy 17-én kellett volna megjönnie. A doki előtti reggelen negatív volt a teszt. Így is lehetséges a baba?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 17:36
 1/6 A kérdező kommentje:
11 mm, elnézést!
2015. febr. 21. 17:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen nekem is így kezdődött a terhességem. Nem ciklus szerint fogant. 3 hét múlva már volt szívhang. :-). Ma vagyok 11 hetes.

Mikor mész vissza?

2015. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jajj de orulok! :))) nagyon varnank, pedig nem terveztuk!


Hetfon beta hcg tesztem lesz, kedden pedig megnez a doki! Mikor volt pozi teszted?

2015. febr. 21. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Második válaszadó vagyok. Ldírom akkor a történetem. December 12- re nem vártam nem is jött. De furo volt mert valahogy más volt. 4 napig barnáztam naponta 1-2 aljalomnal. December 16-án teljesen negatív volt a tesztem. Nem foglalkoztam vele, mert a fiamnál is 14 nap késés után lett pozitív a tesztem. Jöttek az ünnepek december 30-án lett elsőnek pozi a tesztem. Január 7-én mentem orvoshoz. Nagyon korán mint kiderült. Mert akkor csak ritkulásként írták le. Szívbajt hozták rám, mett az orvos szerint elhalt a baba mert akkor 7-8 hetesnek kellett volna lennem.

Másnap még egy uh béta hcg szint. Az 11 ezer milimol\liter volt.

De úgy engedtek el, hogy elfogok vetélni.

3 hét izgulás aztán január 27-én egyértelmű volt, hogy nőtt a baba.

Mentem a beutalókért és uh-ra akkor szépen vert a pici szive.

Március 5 én megyek 12 hetes uh vizsgálatra.

Mint utólag kiderült kimaradt vegy ciklusom. Amikor megkellett volna jönnie akkor lehetett pete érésem. Szorítok nagyon neked.

Majd írd meg mi lett az eredmény.

2015. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Leirom privatban a tortenetet ha nem banod! :)
2015. febr. 21. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Válaszoltam.
2015. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!