Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (FONTOS)

Lehetek terhes? (FONTOS)

Figyelt kérdés

tegnapelőtt először szeretkeztünk a párommal,és nem használtunk óvszert hanem az időbe kiveszi módszert.

Bízok benne.

Neki is meg nekem is ezvolt az első.

nem volt bennem sokáig,és nem is élvezett belém mert az egész az ágyra ment.

de félek hogy esetleg az előváladék az belém ment.

de a barátomnak nem sikerül teljesen felraknia mivel szűk voltam.



2015. okt. 5. 11:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, ez nem bizalom meg ügyesség kérdése. Az meg marhára mindegy, mennyire rakta be. Ostobák és felelőtlenek vagytok. 72 órás tabletta nem ártana, vagy aggódhattok a következő menzeszig.
2015. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

de szerinte nem történt semmi baj:) mert én nem lettem olyan csak ő.

de én nagyon félek hogy baj történt.

2015. okt. 5. 11:49
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont valamelyik este láttam egy műsort a tv-ben. 6 huszonéves srácnak nézték meg az előváladékát. A 6-ból 6 srácnak találtak benne élő spermákat! 2-nek annyi volt benne a termékeny sperma, mintha nem is az előváladékot nézték volna, hanem a rendes ondót. Szóval ezek után én sem nyugtatnálak meg téged.
2015. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
a terhességi tesztet 2 napra rá is ellehet végezni és az biztos választ mutat ha 2 napra rá végzem el?
2015. okt. 5. 11:54
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Húú...először tájékozódj mielőtt szexeltek.

Előváladdéktól is lehetsz terhes, és teljesen mindegy hogy hány másodpercig volt bent és milyen mélyen. terhességi tesztet aktus után leghamarabb 14nappal éremes csnálni. Én a helyeben iratnék fel esemény utánit.

2015. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

"időbe kiveszi módszer"???? Ez nagyon jó!

2 nap után még feleslegesen tesztelnél. Legalább két hét.

2015. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Great Saiyagirl válasza:
100%
"A terhességi hormon vizsgálata vizeletből történik. A terhességi tesztek érzékenysége változó; általában 4-5 nappal a várt menstruáció után már kimutatható a terhesség. Akkor a legpontosabb a vizsgálat, ha a reggeli első vizeletmintából történik, ugyanis ebben az időpontban a terhességi hormon nagyobb mennyiségben van jelen a vizeletben."
2015. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Két nappal aktus után???? Terhesség az aktus után 10-14 nappal jön létre, nem azonnal.... Teszteli LEGHAMARBB a szex után 14 nappal lehet és még azt sem lehet biztosnak mondani.
2015. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni 72 órás tabletta és AZONNAL. A "kiveszi módszer" NEM védekezés.
2015. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
10%

72 órás tabletta! AZONNAL!


8-as, te pedig légy szíves, inkább ne írtál volna semmit, akkora marhaságokat írtál két mondatban, hogy azt hittem, leesek a székről.....

2015. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!