Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Agusztus 24. -én volt meg a...

Agusztus 24. -én volt meg a bajom utoljára! Terhes lehetek? Vagy valami bajvan?

Figyelt kérdés

Szeptember 26.-án csináltam tesztet negatìv lett! Most oktober másodikán voltam nőgyógyásznál a doktornő közölte velem h nem èrzi a mèhemet nagyobnak szerinte nem vagyok terhes de kèthèt mulva menyek vissza ultrahangra ès ha semmi ìr gyógyszert h megjöjjön!Ráadásul kenetet vett aznap pecsétes vérzésem volt,másnap délelőtt barnás fojás és délutánra elmult.. Terhes lehetek? Vagy valami bajom lehet?

Nem sok jót hallani erről a doktornőröl! Nem tudom mege bizak benne! Mellette levő kishölgyet elküldte műtètre mert h cisztája van! Beis feküdt a korházba az volt a szerencse h mèg egyszer műtèt előtt megvizsgálták! Ès kiderült h terhes! :/ Na de erre a közelben sajnos nincs másik nőgyógyász! :/

Előre is köszi a válaszokat!



2015. okt. 4. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A barnázás a rákszűrés miatt volt, ez szitne mindig ezzel jár. Először voltál? Tesztelj újra, lassan már ki kéne mutatnia akkor is, ha később volt a peteérés. De az is lehet, hogy egyszerűen késik.
2015. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a tesztnek mutatnia kellene ha babát vársz. Bár ha nagyon hosszú a ciklusod akkor lehetséges hogy még nem. Amúgy nem kell mindjárt valami nagy bajra gondolni ha nem jön meg, millió oka lehet. Fel nem tudom fogni hogy lehet cisztának nézni egy terhességet.. :) Én tuti nem mennék ehhez a dokihoz.
2015. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!