Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sperma vizsgálat elött mennyi...

Sperma vizsgálat elött mennyi idövel szabad eggyütt lenni? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Most az a helyzet alakult ki,hogy a férjem csütörtökre kapott idöpontot sperma vizsgálatra,de mi utoljára 20 napja tudtunk eggyütt lenni és,ha ma eggyütt vagyunk akkor az már késö,mert a doki azt mondta,hogy min.4 nap szünetet kell tartani.Viszont szerintem a 20. nap már nagyon sok,mert mivan akkor,ha 20 nap alatt termelödö sperma eredménye viszonylag megfelelö,de viszont 5 nap alatt nem tud annyi életképes spermium termelödni?Szerintetek ez,hogy van?Ti hogy oldottátok meg?Tapasztalatok?
2010. márc. 15. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
3-5 nap megtartóztatás az ideális.
2010. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez nem így működik, ha sokat "áll" a sperma nem javul jobban a minősége, sőt több lesz a szétesett életképtelen...


szerintem legyetek együtt nyugodtan ma, elvileg ha egészséges 24 órsa alatt is kell alégnek termelődnie.


szerintem 3,5 nap után jobb lesz az eredmény, mint 24 nap után!

2010. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi szerda reggel megyünk és szombaton élhettünk házaséletet.Ez mondták,mi betartjuk.
2010. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk előtte 5 napig nem szabadott szexelnünk.be is tartottuk.
2010. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 3 nap szünet sokkal jobb, mint a 20. Legyetek együtt ma. Ha jó a spermája, azon nem fog változtatni, hogy 3 vagy 4 nap önmegtartóztatás volt-e előtte.
2010. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi pénteken megyünk és azt mondták 5 nap nem szabad szerelmeskednünk!
2010. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek,végülis inkább csak érdekességként írom ,hogy itt kétszer kell leadni a spermát egyszer két napos , második alkalommal pedig egy hetes önmegtartóztatás után.
2010. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 2hete voltunk spermavizsgálaton. A férjem külföldön dolgozik, igy mikor szombaton hazajött már nem lehettünk együtt. Szerdán kellett menni vizsgálatra. De már elötte sem szexeltünk, mert akkor meg nem volt itthon. Azt mondták a meddőségiközpontban, hogy akkor neki kellett volna önkielégítenie, mert az sem jó, ha 5napnál több telik el.
2010. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!