Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt beágyazódási...

Akinek volt beágyazódási vérzés mikor jelentkezett, hány nappal a nemvárt előtt? Milyen volt, meddig tartott?

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy barnázok, pedig még 5 nap van a nemvártig! :O

Eddig hamarabb még sosem jött meg életemben! Késni késett már, de hamarabb nem jelentkezett soha. Ezért nem hiszem, hogy a menstruációm lenne.

Első próbálkozós hónap, mióta abbahagytam a fog.gátlót.

Már van egy 8 hónapos gyermekünk, most kistesót akarunk. :)



2015. okt. 5. 20:29
1 2
 1/11 whitelady1 ***** válasza:
Nekem peteérés után a 10. napon volt rózsaszínes folyasom, de minimális. Megijedtem ezért teszteltem egyet ami nagyon halvány pozitív lett. Nemvártig még 2-3 nap volt. Drukkolok!!!!
2015. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. okt. 5. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Úgyan így vagyok én, tegnap nagyon pici barnázás volt, s balo oldali enyhe görcsölés. Holott a mensesem szomba-vasárnap várható. Előbb soha nem jött meg, max később :)

Én is nagyon reménykedem :)

bocsi off-ért csak gondoltam leirom hogy van még valaki aki így járt :D

2015. okt. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát ez sajnos a mensim. :( Bő vérzésem van, nem barnázás.

Azt írták egy ilyen ,,orvos válaszol" oldalon, hogy ha hamarabb jön meg, az azt jelenti, hogy nem volt peteérés abban a hónapban.

Ez logikus is, gondolom még a bogyó nem ürült ki a szervezetemből...

Na majd a köv. hónapban!

Utolsó, nálad mi a helyzet?

2015. okt. 6. 11:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálam nagyon picit még tart, de télleg csak egy ici pici barna, illetve nem is barna, hanem halvány/világos szinű...

Az alhasi görcsök baloldalon az meg hol előjön hol elmúlik.

(3-as) :)

2015. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na drukkolok, hátha neked összejön! ;) Majd írd meg, hogy mi lett! :)
2015. okt. 6. 22:11
 7/11 anonim ***** válasza:
3as vagyok, persze megirom mindenképp, szerintem ha nem jönne meg akkor szombaton tesztelek :)
2015. okt. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hajrá! :)
2015. okt. 7. 10:50
 9/11 ReniAdam ***** válasza:
0%
Nemvart elott 9 nappal egeszen pontos 30 napos ciklusban. Egyszeri alkalom volt nem piros nem rózsaszín hanem barna. Ha rozsaszin vagy piros az mar nem beagyazodas sajnos.
2015. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 whitelady1 ***** válasza:
100%
Ezzel ellenkeznék, nekem beágyazódáskor rózsaszínes folyásánál volt...
2015. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!