Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már akinek az akció után...

Volt már akinek az akció után 12 nappal kimutatta a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

[link]

itt azt írják, hogy 10. naptól már ki mutatja a teszt, volt akinek 14 nap előtt kimutatta? mert úgye mindig aztmondják, hogy két hetet kell várni


2015. okt. 8. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Peteérés után 12 nappal nekem halvány pozi volt a teszt reggeli vizelettel.

A beágyazódás több nap, de változó, lehet a 9. napon befejeződik, lehet 12. napon. Utóbbi esetben a teszt ilyenkor nem lesz pozitív csak 2 héttel peteérés után, előbbi esetben korábban. Na ezért jó várni 2 hetet. Addig bizonytalan a teszt eredménye, lehet negatív majd később mégis pozitív.

2015. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy nekem a 28 napos ciklusaim 14. napján lehet ovum, mert bár soha nem hőmérőztem vagy ovu teszteltem, de minden tünetem erre utal. A teherbeesésem hónapjában sokat voltunk együtt (munka miatt azonban csak a ciklus kb. 10. napjától), így nem tudom a sikeres aktus napját, de várt előtt (nem kifejezetten terveztünk még babát) 4 nappal este már halvány pozitívat teszteltem...
2015. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem uh-val követett peteérés kontroll volt, 14.napon volt a tüszőrepedés, és 8 dpo-val egyértelmű pozitív lett a tesztem :)

10 dpo-n 45ös hcg-t mértek vérből.

2015. okt. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem baromi halvany, de idon beluli, es rozsaszin volt az x-epil az akcio utan 12 nappal, ha az akcio napjat vesszük a 0.-nak (ami a 10, vagy 11. dpo lehetett az uh-s meretek alapjan).
2015. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!