Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kassai, amikor nem adta meg a...

Kassai, amikor nem adta meg a gólt, akkor előtte az akció lesről indult, de előtte néhány nappal is valaki lesről indult, de gól lett. Most mi a szabály? Az lesnek minősül vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem a megnem adott gól miatt írtam, csak az érdekel, hogy az olyan szituáció miért nem les?

A spőrt1-en egy másik meccsen ugyanígy indult az akció (lesen volt a gólszerző), de a szakértők azt mondták nem les, mert másik szituáció. Most hogy is van? Szerintem les, de kitudja. Mi a szabály ezügyben?


2012. jún. 20. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a játékos az ellenféltől kapja a labdát, (ellenfél ér bele utoljára, lehet elrontott passz, lepattanó labda stb)hiába van lesen akkor szabályosan rúghat kapura cselezhet stb, másik a tétlen les amikor lesen van ugyan de nem felé megy a labda, illetve nem ér bele és a csapattársa aki nincs lesen elviszi a labdát és úgy passzolja neki (persze akkor már mögötte, vagy egy vonalban kell lenni) akkor szintén nem leshelyzet.remélem érthető :)
2012. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jún. 20. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy játékos lesen, ha nem vesz részt az akcióban.
2012. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, melyik meccsre gondolsz a Sport1-es szakértőkre utalva: a spanyolok legutóbbi góljára a horvátok ellen, amikor Navas Iniestától kapta a labdát. Ez azért NEM volt les, mert Navas a passz pillanatában a labda mögül indult, ilyenkor nincs les!
2012. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!