Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi zajlik bennem?...

Liza23 kérdése:

Szerintetek mi zajlik bennem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Átlagosan a ciklusaim 27 naposak. Sajnos a prolaktinom picit magasabb így bromot szedek este fél szemet.Augusztusban többször együtt voltunk a párommal, mert mi is babát szeretnénk, de 20,-án megjött. Több napig tartott, de mennyiségben sokkal kevesebb volt viszont 2 napig nagyon erős fájdalmam volt. Majdnem orvos lett belőle, mert görcsöltem, de vér nem jött. Azóta nagyon furán érzem magam. Rossz kedvű vagyok, ingerült, kétoldalt fájnak a melleim, néha erős görcsök vannak a méhemnél. 1 hónap alatt kb. 5-6 kg-t híztam, pedig alig eszem.

Nem tudom, hogy mi van velem?! Most 17.-ére nem várom.

Szerintetek? Kérlek normális választ írjatok, mert így is elég világvége hangulatom van! :(


2015. okt. 9. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet? Nem lehetséges, hogy terhes vagy? Én a te helyedben tesztelnék. Ha pozitív, felkeresném a nőgyógyászom. Ha negatív, várnék mensiig talán rendeződik. Ha nem, mensi elmúltával keresném fel. Lehet valami hormongond okozza ezeket.
2015. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rosszkedv, ingerültség, hìzàs mind lehet a Bromo hatàsa.
2015. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!már kb. 1 hónapja szedem a gyógyszert és eddig nem volt mellékhatása. A hormonok aránylag rendben van a dokim szerint. Tesztet csináltam még mensi előtt akkor negatív lett. Szomorú vagyok nagyon és mindig aludnék. Nem tudom mit kellene tennem!?
2015. okt. 9. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
A mell ketoldali fajdalma, a fajdalom, a rosszkedv, a faradtsag lehet a menzesz miatt is, a hizas akar a rossz kedved miatt is...ezt hivjak bánatevésnek..picit probalj kikapcsolodni, setalni egy nagyot. Ne gorcsolj ra ennyire, az nem segit! Es probalj egeszsegesen enni!:) ha terhes is vagy, a hizas 100%,hogy nem attol van, mivel ennyire koran inkabb a hanyinger,etvagytalansag a jellemzo :) legyel picit turelmesebb, es picit kimozdulni. A seta nagyon sokat segithet!
2015. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! A hízást nem tudom hova tenni mivel nem eszem sokat sőt! Nem igazán van energiám sétálni, mivel hajnalban kelek (4) és nap végére teljesen hulla vagyok. Annyit vettem észre magamon, hogy folyamatosan aludnék pedig 4000 egység d vitamint írt fel a dokim. Több mint 1 hete szedem de nem érzek semmi változást eddig 😡
2015. okt. 9. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Baratnomnek pajzsmirigy alulmukodesnel voltak ilyen tunetei..hajhullas, hizas keves kaja mellett, hihetetlen faradtsag, ingerlekenyseg, borproblemak..nemmlehet,hogy a brom miatt van ez,amit szedsz? Esetleg pajzsmirigyproblemat okozhazott?! Szerintem menj vissza ahjoz a dokihoz, aki a bromot javasolta..jobbulast!
2015. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigyem rendben van. Majd decemberben kell mennem vérvételre ahol a hormonokat nézik meg és majd januárban vissza a dokihoz. Nem tudom, hogy mit gondoljak! Köszi
2015. okt. 10. 04:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!