Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi zajlik bennem? Írna, aki...

Mi zajlik bennem? Írna, aki hasonló helyzetben volt fogamzásgátló abbahagyása utáni első hónapban?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm május 1-én volt. előtte két hónapig ciklusrendezés miatt fogamzásgátlót szedtem. Ekkor 24 és napos ciklusaim voltak. Előtte 28 nap körüliek. május 10-én kétszer, 13-án egyszer voltunk együtt a párommal. 20-óta szinte minden nap émelygek, és mindjárt megjön érzésem van. van, hogy éjjel meg kell fordulnom, mert néha nyomásérzékeny az alhasam. 24-én és 29-én teszteltem negatívat. A tünetek fennállnak. Ilyenek produkál két havi gyógyszer? Vagy lehet baba? Csak nem mutatja ki a teszt? Ti mit tapasztaltatok? Szerintetek mit csináljak?
2014. máj. 30. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet meg fog jönni, de lehet hogy baba lesz.

Tesztelj két naponta.

Megfog jönni érzésem nekem akkor volt mikor már pozitívat teszteltem, aztán jött az az érzés napokig, de végül elmúlt. Émelygés nálam nem volt terhesen, de amúgy terhes tünet.

Mellfeszülés van? Bár az is lehet mindkettőnél.

Puffadás?

Szóval valami tünet van még?

2014. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Mellfeszülés nincs, az első babánál sem volt.. Puffadás viszont igen! Meg este hétre ki vagyok ütve.. Ma van a 32. nap, de még semmi.. jövő héten veszek még tesztet.. Ma reggel nem tudtam meginni a kávét, de gyanús, mert nem a szagára voltam érzékeny, csak nem esett jól.. nem merek reménykedni, mert már elég sokat koppantam..
2014. jún. 1. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!