Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv ovulácios teszt!...

Pozitiv ovulácios teszt! Lehetséges lenne hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló gyogyszert es a párommal nagyon szeretnénk kisbabát. Megpróbáltam mindent bevetni amit itt es egyéb oldalakon lehet olvasni például a palastfű teát es vettem egy doboz ovu tesztet is. Alltalaban 29-30naposak a ciklusaim de a gyógyszer szerintem biztosan felborította. A ciklus.hu oldal okt.11-ére húzta be az ovulaciot es gondoltam rá érek majd csütörtök felé tesztelni es gondoltam magamba biztosan negatív lesz, hat igy is lett teszteltem most csütörtökön es egy nagyon nagyon erős pozitiv lett. Es aznap szurlako fájdalmakat éreztem az alhasamban jobb oldalt (Hozzáteszem két naponta vagy 1-2 alkalommal minden nap egyutt vagyunk. ) majd másnap is csináltam egyet es az is pozitiv lett igaz picit halványabb gondoltam szombaton ( tegnap ) is csinálok egyet hat az is pozitiv lett de nagyon halványan. Létezne hogy ennyi napon keresztül pozitiv legyen? Es ha igen akkor mikorra kell be tudni a peteeres valódi idejét???? Ha erdekel valakit szívesen küldök fotót is a tesztekrol ha ugy ertelmezhetobb.

Október 26-30ig nagyon nagyon nem várom!! Van rajtam

Kívül valaki aki hasonló cipőben van ????? Szívesen beszélgetnék a tapasztalatokról!

Köszönöm a válaszokat előre is!



2015. okt. 11. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt ugy tudod,hogy akkor pozi az ovu teszt ha egyforma erős a két csík.Utána is 2csíkos lesz még sőt előtte is.Nekem a mult honapban volt egy keddi napon pozi az ovutesztem,de kiváncsiságból még csináltam 2-3 napig,amik szintén 2csíkosak voltak,de joval halványabban mint ovukor.
2015. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval csütörtökön amikor nagyon erős pozi volt (fájdalommal) egyutt akkor lehet peteeresem???? :)
2015. okt. 11. 09:04
 3/9 whitelady1 ***** válasza:
Amikor egyforma vagy a teszt csík erősebb akkor pozitív az ovu teszt. Peteérés a pozitív teszt után általában 24-36 órával van. Azt mondják, pozitív teszt után az első negatív nap van peteérés. Muti a teszteket, én 3-4 hónapig ovu teszteltem. Most itt van a pocakban az eredménye :) Drukkolok!
2015. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

Remelem sikerült a baba, annyira szeretnénk :)

2015. okt. 11. 13:39
 5/9 whitelady1 ***** válasza:
A legfelső tuti pozitív, de talán a következő is :)
2015. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak a bal szélső pozitív.
2015. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet hogy tegnap este megint pozitívat teszteltem vele????

[link]


Pedig a reggeli hőmérsékletet 37'fok...lehetséges lenne ?!

2015. okt. 12. 11:56
 8/9 whitelady1 ***** válasza:
Ez nem pozi, mert nem egyforma erős!
2015. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez nem pozitív.
2015. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!