Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt képpel, vélemény?

Ovuteszt képpel, vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


Felülről kezdve: 13. ciklusnap, 14. cn, 15. cn, 16. cn reggel, 16 cn este, 17. cn reggel, 17. cn dél. (utolsót az előbb csináltam)


Ez az első hónapom amiben ovutesztelünk. Ez a mai utolsó már pozitív szerintetek, vagy még este is nézzem? Az ultrahangon 21*22 mm a tüsző (ez tegnapi adat)


Köszi a válaszokat előre is.



2015. szept. 22. 12:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Egyik sem pozitív. De azt ugye tudod hogy délutánonként kell tesztelni, egy időpontban?! Mert így semmi értelme...
2015. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
igen, elolvastam a tájékoztatót, csak olvasgattam fórumokat, hogy van akinek hajnali első vizelettel lett pozitív kizárólag. A 13.14.15 az este 19orakkor lett csinalva ahogy a 16. esti is. Elotte 2 órával nem ittam, nem pisiltem. Sajnálom, hogy negatív, mert már tul vagyok a ciklus közepén pár nappal.
2015. szept. 22. 12:53
 3/25 anonim ***** válasza:
Ezek mind negatívak.
2015. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi. Elég aggasztó, este folytköv. Az ultrahang szerint a doki azt mondta napok kérdése.
2015. szept. 22. 13:40
 5/25 anonim ***** válasza:
Ez ilyen netről rendelt teszt, ugye? Ez a fajta nekem sem volt sose pozitív, pedig volt ultrahangos követéses ciklusom, ahol egyértelmű volt a peteérés. Szerintem megbízhatatlan.
2015. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
igen, ez az a netről rendelt... nem bánnám ha teszt lenne rossz és nem én... a görbém is kaotikus, fel-le ingadozik, de alapból felesleges méregetnem, mert meg vagyok fázva, szóval ez a hónap egy katasztrófa nekem. :'(
2015. szept. 23. 06:41
 7/25 anonim ***** válasza:
Szia nekem ilyen volt az első ovu tesztes hónap kovetkezoben lettem terhes minimum egy hónap kell hogy kitapasztald és szerintem délután 3korul csináld [link]
2015. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

ebben a tesztben ne bízz.

uh-val követve hétfőn 18-20mm-es tüszőim vannak, 3 db a jobb petefészkemben. a balban is 2 ekkora.

és ez a fajta LH teszt full negatív volt tegnap nekem :D

a tüszők 20 mm felett bármikor repedhetnek :)

2015. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát majd kiderül mi lesz. Ultrahangra holnap kell mennem újra. Az az egy szem tüszőm remélem már megrepedt. Egy ideje figyelem a jeleket és hétfőn meg kedden is szurkált a jobb oldalam. Konkrétan arra keltem hajnalban, hogy jajj.. mi volt ez a fájdalom... (talan az) Tegnap este ota fáj a fejem es iszonyat migrénem van reggel óta. (ez nekem van középtájon és menstruáció 1-2 napján amióta nem szedem a fogamzásgátlót). A hőmersekletem nem mérvadó, mert szedtem gyógyszert, de volt egy leeses emelkedés 3 napja. (nem nagy, 36,2-rol 36ra onnan 36,5re) viszont mára újra leesett 35,8ra (na ilyen viszont meg sose volt). Remelem a legjobbakat. Egyebkent nem gondoltam volna, hogy ez a teszt ennyire nem jó. Próbáltam fórumozni és véleményeket olvasni, de rosszat elvétve találtam csak róla. Mindegy azt az 50ft/db árat megérte.. Max legközelebb nem ilyet veszek. A terhességi tesztje is hasonlóan sz.r? Mert eddig boltban vettem, de sokallom a 8-900ftot érte.
2015. szept. 23. 17:56
 10/25 anonim ***** válasza:

én vagyok a sok tüszős.

igen, hasonló minőségű.

volt egy missed ab műtétem májusban és rögtön rá egy hónapra - védekezés mellett- terhes lettem ismét ikrekkel (sajnos ismét vetéltem 9 hétesen). ennek a fajta tesztnek a hcg tesztje alig mutatta a 2. csíkot mikor a laborban 8828as hcg-t mértek vérből :D

viszont a facelle még a laboros mérés előtt 4 nappal pozitív lett. sztem az ára is elfogadható és megbízható is.

még olcsó ovutesztből ez vált be nekem: [link]

nemsokára csatolok egy képet róla nekem a mai mit mutat.

2015. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!