Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 évesen nagyobb az esélyem,...

20 évesen nagyobb az esélyem, hogy hamar sikerül a baba?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Statisztikailag igen, egyénre lebontva nem lehet megmondani. Lehet, hogy te is erősíted a statisztikát és első hónapban teherbe esel, de az is lehet, hogy kivétel leszel és évekig próbálkozhattok. Ezt előre nem lehet megjósolni. De igen, elméletileg ha csak az életkorodat nézzük, jó esélyekkel indulsz.
2015. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de ez azért ennél összetettebb dolog. A kor mindössze egy tényező abból a néhány tucatból, amin áll vagy bukik a teherbeesés.
2015. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Igen. Minél idősebb vagy, annál több probléma lehet, ami megnehezítheti a teherbeesést.

Meg több idő is van a megoldásra, ha esetleg valami gond lenne.

2015. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem. 25 évesen lesz csak érett egy nő, akkor van a toppon. 25-től fölfele komplikáltabb, nehezebb. 20 évesen még nem elég érett egy lány, de nagy valószínűséggel lehet gyereke, de én inkább 25-re tenném azt a korhatárt.
2015. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Statisztikailag igen, amennyiben rendszeres, 28 napos ciklusod van, nem barnázol menzesz előtt, vagy a ciklusod közben több napot, a menzeszed nem brutálisan erős és darabos, és nem tart az átlagosnál tovább, valamint nem vagy túl sovány, vagy túlsúlyos sem, egészséges életmódot folytatsz, és lelkileg kiegyensúlyozott vagy. És persze ne felejtsük el a párod oldalát sem, hiszen az is kell, hogy nála is minden rendben legyen.
2015. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én 20 vagyok párom 25. 5hónapja próbálkozunk eddig sikertelenül. 1hónapja szedi párom is a vitaminokat én már 3 hónapja.Ebben a hónapban ovu tesztelek először. Reménykedünk hogy hamarosan összejön. :) Ti mióta próbàlkoztok kérdező?
2015. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem, a kornak semmi köze hozzá, én nemsokára leszek 20 éves, már fél éve próbálkozunk, de semmi. Pedig előtte elmentünk vérvételre mindketten, és semmi bajt nem mutatott ki. Azóta viszont csak jönnek a problémák... :( Doki szerint már csak az inszemináció/lombik segíthet, de mielőtt belevágnánk, még próbálkozunk kicsit természetesen is. Ha egy évig nem sikerül, belevágunk az inszembe... :( Sok sikert neked kérdező, remélem nem jutsz a sorsomra...
2015. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én is 20 éves vagyok a vőlegényem 24, most vagyok 20 hetes kismama. Előtte 10 hónapig próbálkoztunk mire sikerült, nekünk nehezebben ment.
2015. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En sajat magamon igy nem vettem eszre. Igaz, nem 20 evesen, hanem 24 evesen vallaltuk az elso babat, 4. honapban fogant meg. Egy evvel kesobb a 2. baba az elso honapban osszejott. Most 32 vagyok es a 3. babank szinten az elso honapban megfogant.


En inkabb annak tulajdonitom a dolgot, hogy nekem 15 eves korom ota pontos, 28 napos a ciklusom, mindig van erezheto peteeresem es szerencsere soha nem volt semmilyen nogyogyaszati betegsegem.

En azt hiszem, hogy ez, illetve a leendo apuka termekenysege nagyobb elony, mint a fiatalabb eletkor.

2015. okt. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben olvassák azok, akiknen még nem sikerült, ne adjátok fel! Aviva tornára menjetek el, ez egy hirmontorna, és szinte az összes hormonális jellegű problémát helyre lehet vele rakni!
2015. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!