Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a 2 tesztről?

Mit gondoltok erről a 2 tesztről?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem a legjobb minőség, de nem sikerült jobban. Esetleg valaki át tudná tenni negatívba?


[link]


[link]


2015. okt. 12. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én még kontrollcsíkot se látok... Ha egy tesztet negatívba kell tenni, akkor az még olyan is: negatív.
2015. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én sem látom még a kontrolcsíkot sem. Megcsináltad egyáltalán?
2015. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te beletetted ezt a tesztet egyáltalán a vizeletbe? Mert kb úgy néz ki, mint amit most csomagoltál ki. Ha rendesen csináltad, akkor hibás, mert tényleg nincs rajta kontrollcsík.
2015. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ha kicsinyítve nézem a képet, akkor látszik a kontroll csík. Mindegy.
2015. okt. 12. 11:37
 5/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálok jobb képet csinálni, nem tudom miért nem sikerül, pedig digitális géppel csinálom.
2015. okt. 12. 11:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek hibás tesztek, ennyire nem lehet halvány a kontrollcsík. Ennél sokkal homályosabb képeken is egyértelműen látszik minimum egy színes csík.
2015. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
2015. okt. 12. 11:53
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Te szórakozol velünk??? Tudsz róla, hogy a tesztet bele kell mártani a pisibe? Mit nézzünk ezen? Ez 2 használatlan teszt.
2015. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ma vettem X-epil teszt, 2016 novemberig jó, de persze lehet hibás.

Amúgy igen, belemártottam pisibe, már 3 gyereket szültem, bár ide még nem töltöttem fel tesztet, mivel én is furcsállom, ezért akartam megkérdezni. Eddig mindig elsőre full pozitívak lettek a tesztjeim, igazából még sosem teszteltem negatívat, ha késett a menzeszem, az nálam terhességet jelentett. Szóval, nem kell bunkózni, valószínű rossz tesztek, majd du. veszek másfajtát, mikor megyek az oviba.

Egyébként szept. 30 körül kellett volna megjönnie. Utolsó szülésem óta 30-32 napra jön meg, utoljára aug. 30-án volt a menzeszem első napja, ezért gondoltam, ideje egy tesztnek.

2015. okt. 12. 11:58
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Azt tudtad, hogy pisibe kell mártani? Az nem elég, ha 10 percig a hasadra teszed, nem attól jelenik meg rajta a csík. :D
2015. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!