Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a 2 tesztről?

Mit gondoltok erről a 2 tesztről?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem a legjobb minőség, de nem sikerült jobban. Esetleg valaki át tudná tenni negatívba?


[link]


[link]


2015. okt. 12. 11:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8-as, olyan kedves vagy, hogy nagyon. Ne rajtam éld ki magad, gondolom neked minden működött eddig elsőre. Sose találkoztál rossz dolgokkal.
2015. okt. 12. 12:01
 12/16 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy megtaláltátok azt, akin kiélhetitek ma is magatokat, ez a ti szegénységi bizonyítványotok. Én is jókat nevetek.
2015. okt. 12. 12:02
 13/16 anonim ***** válasza:
30%

Jajj, kérdező! Ne kapd fel így a vizet. Képen nem látni semmit!!

Asszem én vagyok a gonosz 8-as.

Túl sok rossz ért az életben engem ahhoz, hogy a nyamvadt kis tesztjeiden élvezkedjek.......

ui.: Mártsd pisibe rendesen!

2015. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezek egyértelműen hibás tesztek, mivel nincs kontrollcsík. Ha jársz Rossmannban, Facelle vizeletsugarasat vegyél, az elég érzékeny és még hibásról se hallottam. Nem tudom, ez az X-epil miért ilyen népszerű, a tesztelők fele ezt használja, pedig rengeteg a hibás közöttük. Én is vettem egyszer, akkor sokféle volt itthon, sokkal rosszabbul mutatta a hcg-t mint bármelyik másik (Facelle, One step 10-es, 25-ös) .
2015. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnos a kontrollt sem látom én sem. Mindenképp ismételj más típusúval!
2015. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Utolsó kettőnek köszönöm, igen valószínű kifogtam a rosszat. Már használtam X-Epilt, akkor elsőre pozítiv lett, most azért ezt vettem, mert az Intersparban csak ez volt és nem volt kedvem több helyre menni. Majd veszek egy másik fajtát.

8-as, no comment... Én nem vitatkozok.

2015. okt. 12. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!