Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a leirtak alapján...

Lehetséges a leirtak alapján a teherbe esés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A párommal kiszállasos módszerrel védekezünk(nem baj ha jön a baba de nem terveztük eddig) és a minap a hüvelyemhez került a dolog és úgy a fele kerülhetett be utána a hüvelyembe mert párom berakta úgy hogy a rendes mérete volt még.felkerülhetett annyira h sikerüljön a baba?ez volt hajnalban.és úgy délután 1körül láttam a bugyimon egy átlátszó vizszerű foltot ami akkor folyt ki belölem.az lehetett ő?amit reggel bemehetett az aktus után?egyébként aznap hajnalban volt az ovulációm is
2015. okt. 12. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek lehetséges. De ha kifolyt, nem adnék neki nagy esélyt.
2015. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Köze nincs a felelősségteljes gyerekvállaláshoz, de össze lehet maszatolni így egy gyereket, igen.
2015. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de előbb azt kellene tudni, hogy mindketten produkáltok-e életképes és egészséges ivarsejteket. Ugyanis sok esetben évekig tartó próbálkozások után derül ki valamelyik fél terméketlensége, addig meg úgy viselkedtek és cselekedtek, mintha lépten-nyomon a teherbe eséstől kellene (kellett volna) tartani.
2015. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem folyt ki semmi.csak az a vizszerű kevés délután
2015. okt. 12. 20:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem tartok a teherbe eséstől.és a párom biztos h egészséges.neki van már egy kislánya
2015. okt. 12. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt még megértem, amikor valaki megszakítással védekezik, mert húzni akarja ugyan a dolgot, de lassan jöhet a gyerek. De ez a "kiveszem időbe, aztán mégis visszarakom szétkenni a dolgokat", ez már nekem is sok. :)
2015. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én a hévnek tudtam be. :) meg ha amúgy se baj akkor miért ne :) csak kiváncsi vagyok h vajon igy is sikerülhet -e
2015. okt. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!