Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS görbe? Akinek ez a...

PCOS görbe? Akinek ez a betegsége, annak a görbéje/görbéi érdekelnének.

Figyelt kérdés
én nem tudom, hogy az vagyok-e, de felmerült bennem a gyanú. remélem tudtok segíteni
2010. márc. 16. 08:51
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy, ha görbét nem is tudtok csatolni, nekem az is jó ha görbe jellegzetességeket írtok. nincs benne hőm emelkedés, csak összevissza cikk-cakkol végig?
2010. márc. 16. 09:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is az vagyok, de mivel most Cypromix-et szedek (ami a tesztoszteron szintem csökkenti és mellesleg fog.gátló), ezért nem lenne reális a görbém a számodra. Azt azonban általánosságban el lehet mondani a pco-s görbéről, hogy vonalzót lehet mellé rakni. Nincsenek nagy ingadozások, max. egy pici mensi előtt. Nincs hullám és utána emelkedés a közepén, alaphő környékén jár mindig. A tiéd milyen? Tedd fel, talán többen is hozzászólnának.
2010. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm. csak most kezdtem el mérni, úgyhogy sokat még nem tudnátok mondani. de eddig 7 napja mérem: 36.2 36.4 36.5 36.5 36.4 36.6 36.6


tehát eddig egyenletes, de ezek még csak a menstruáció napjain. ha meg van az egész, fölrakom.

2010. márc. 16. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] itt találsz ilyen görbét.
2010. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a görbéket. azt hiszem értem már, hogy milyen.
2010. márc. 16. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
szivesen :-)
2010. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!