Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mióta lett divat kiposztolni...

Mióta lett divat kiposztolni ide meg közösségi oldalra a terhességi teszteket? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már jó ideje megy ez, nem mostanában kezdődött. Egyébként engem nem zavar, nekem is van 2 gyerekem, és örülök más boldogságának is.
2014. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem zavar. A sok idióta idézet az üzenőfalakon sokkal jobban idegesít, de ez is az én bajom, mindenki azt tesz ki, amit akar. Ide egyébként nem szórakozásból teszik ki, hanem mert véleményt kérnek, hogy pozitív vagy nem.
2014. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Különösebben nem zavar, bar en biztosan ki nem tennék egy pisis teszt képet..... Jobban zavarnak itt a tippelost képek - semmi értelmét nem látom- a Facebookon meg a politika, állatvédő es egyeb oszd meg te is képek.
2014. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

AKi itt kiteszi, mert bizonytalan igaziból nem zavar. Sőt drukkolok, hogy pozitív legyen. Ha nem vagyok rá kíváncsi nem nyitom meg a képet.


Tényleg örülök más boldgogságának, de azt azért nem szeretem amikor a facebookra tölt fel valaki pozitív tesztet. Máshogy is be lehet jelenteni, hogy bővül a család.

2014. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet közösségi oldalara soha nem tennék fel. tagjai vagyok meddöséági problémákkal küzdő kluboknak, oda természetesen kiteszem majd, hoyg eröt adjaka a sorstársaknak, nekem is eröt ad amikor látom hogy msnak siekrült sok év után, de másnak aki nincs ebben benne annak ehhez semmi köze.
2014. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg fura, ilyen alapon egy wc papírt is postolhatna. Ki is lehet írni, hogy terhs pozítv lett a teszt vagy akármi.
2014. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az azért 2kulonbozo dolog,hogy közösségi oldalra vagy teherbeesesi oldalra posztolja a terhességi tesztjet!Szerintem a kettőt ne hasonlítsd ossze.Az utóbbinak latom értelmet,nyilvan kérdés kapcsán teszi ki,mert segítséget var,vagy az örömét osztja meg,küzdelmek után!Ezzel szerintem semmi gond nincsen,megértem.
2014. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De nem értem csomóan kiteszik a negatívat (látszik hogy az) majd írja pár emberke: hogy igen ott a két csík, dejó terhes vagy stb...
2014. febr. 25. 10:37
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Én nem tenném...se ide, se közösségi oldalra. A pozitív teszt, u.olyan belső "magánügy" mint a kisbabám uh-fotója, amit szintén nem osztanék meg, csak a családdal. Természetesen azt az örömhírt, hogy babánk lesz pár mondatba is meg lehet osztani!
2014. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
közösségi oldalon eddig csak uhs képet meg terhes pocakot láttam.
2014. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!