Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet suru feher folyas...

Lehet suru feher folyas terhesseg elott? Vagy peteeresem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

9napom van meg menzimig de ma a masodik napja hogy nagyon suru feher folyasom van, pisi utan egybol erzem hogy megint kell mennem (de nem), utalhat ez arra hogy lehet terhes lettem vagy csak epp pete eresem van/volt/lesz? Tudom hogy es a pisileses dolog korai, de lehet az is hogy baj van? Nincs szaga, se szine ( feher).. neha ugy jon hogy amikor pisileg erzem hogy "egy nagyobb valami" ki akar jonni es akkor jon ki egy nagy adag feher folyas.. lehet ez valami baj is?



2015. okt. 13. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeretnél babát?Mikor voltatok együtt a pároddal?


Nekem ez a pisiroham,már 3.héten megkezdődött,és van ez a fehér folyásom is,igaz nem darabos érzésü,ha nem olyan testápoló kinézete van csak a bugyimon, ami előtte nem volt!

2015. okt. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2napja voltunk egyutt utoljara.. igen nagyon szeretnenk... igazabol ez a negyedik honap hogy probalkozunk vele de a harmadik utan ez a "szexeljunk 2naponta" nem jott be, most nem szamolgattam csak igy itolag, es kicsit aggodom hogy ha nem babo valami baj lehet.. dokinal voltam elozo honapban minden rendben volt..
2015. okt. 13. 23:39
 3/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj lemaradt az elobb.. nekem sem volt eddig "ilyen sok" folyasom, neha volt ho kozbenenzi elott/utan de nem ennyi :)
2015. okt. 13. 23:40
 4/16 anonim ***** válasza:

Akkor a két mensi között azért sokszor voltatok együtt,ha jól értem!

Én ha magamból indulok ki azt mondanám hogy babás vagy! :)

Nekünk például,most úgy jött össze hogy mensi előtt voltunk együtt utána nagyon sokáig nem,és eszembe nem jutót volna hogy ilyen van hogy mensi előtt 3-4 nappal sikerült!


Más tüneted van?

2015. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hat annyi tunetem volt mar az elmult 3 honapban hogy most nem jon semmi.. ha csak nem szamit annak hogy kicsit tobb lett a savam, meg van amikor hajnal 4kor ebredek fel korgo gyomorral.. meg annyira nem kivanon a fott kajat inkabb a "szarazat" szendó egy kis parival meg ubival :P talan ennyi lehet. Meg allandoan szomjas vagyok...
2015. okt. 14. 00:04
 6/16 anonim ***** válasza:

:D Mintha engem írnál le :D

Szerintem szerezz be holnap egy 10-es érzékenységű tesztet,és csütörtök reggel csináld meg. :) Ha vannak tünetek akkor lehetséges hogy kimutatja,a nemvárt előtt

2015. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azt mondod?:D

Az a baj picit felek tols hogy meg csinalom es negativ lesz.. mar annyit teszteltem felek megint nem jonne be.. te melyik tesztet ajanlanad ami jo? Ed addig a Gabriel-t vettem..

2015. okt. 14. 00:15
 8/16 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek,és nem akarlak rávenni csak elég esélyes! Én is állandóan tesztelgettem,mert ilyen tünet,meg olyan aztán nem is volt semmi :( Most viszont ez miatt a fehér a fehér folyás miatt,tutira mentem :D Szombaton csináltam egy extra halványat,és csütörtökön tesztelek én is,hogy 100%-ék lehessek benne :D

tesztet én nem tudok ajánlani,mert minden fajtát próbáltam már,és eddig ha nem volt akkor nem is jelezte.

Ha patikába veszed,akkor eleve úgy kérem hogy egy 10-es érzékenységűt szeretnék!

Nagyon szorítok,hogy baba legyen!Ha tesztelsz valamikor,remélem megírod :)

Bármi kérdésed lenne,vagy csak beszélgetnél írj nyugodtan! :)

2015. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem baj ha a csik halvany az mar ott van :P gratulalok neked es boldog baba varast :)

Jo bemegyek akkor es veszek de nem lesz korai ha most csutortokon csinalom meg vegules meg 1 hey lesz a n vartig.?

Jaj enis annyi oldalt bujtam, itt is mindenhol de megis olya bizonytalan vagyok :D fent hagyom akkor hatha kapok meg valami komit es ha megcsinalon vagy megjon azert irok. Nagyon szepen koszonom a segitseged :) remelem mar bejon :))

2015. okt. 14. 00:29
 10/16 anonim ***** válasza:
Haho. Nekem is pont ilyen feher folyasom van, de szerintem ez peteeres..legalabbis malam tuti, mert minden honapban ilyen;-)
2015. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!