Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet suru feher folyas...

Lehet suru feher folyas terhesseg elott? Vagy peteeresem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

9napom van meg menzimig de ma a masodik napja hogy nagyon suru feher folyasom van, pisi utan egybol erzem hogy megint kell mennem (de nem), utalhat ez arra hogy lehet terhes lettem vagy csak epp pete eresem van/volt/lesz? Tudom hogy es a pisileses dolog korai, de lehet az is hogy baj van? Nincs szaga, se szine ( feher).. neha ugy jon hogy amikor pisileg erzem hogy "egy nagyobb valami" ki akar jonni es akkor jon ki egy nagy adag feher folyas.. lehet ez valami baj is?



2015. okt. 13. 23:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :) nekem is szokott lenni de nem ilyen nagy mennyisegben es ha jol szamolgatom 9-10volt pete eresem..:)
2015. okt. 14. 14:31
 12/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a jókívánságot,és remélem nemsokára én is írhatom neked-nektek!

Én ilyenkor már majd nem biztosra vettem,mivel peteérés alatt neked se szokott lenni,csak most ilyen sok akkor elégé gyanús :D

Nem tudom azt mondani hogy nem lesz negatív,mivel nem tudjuk mikor jött össze :) Azért egy tesztet megér,mert ha tünetek vannak akkor már lehet annyi idős hogy jelzi a teszt,még ha halványan is :D

Drukkolok neked,és a másik válaszolónak is hogy sikerüljön!

Remélem megírjátok mi lett! :)

2015. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Koszike :) meg azert varok egy picit, nem szeretnek megint csalodni. Szerintem makd jovohetre be tervezek egy tesztet csak parom mar kiakasztom a sok teszttel :) habar o is nagyon szeretne :)) makd azert irj hogy mozujs moutan megcsinaltad a masik tesztet is :D jaaaj annyira orulok neked meg igy is hogy nem ismerlek :P

Jajj es barcsak igazad lenne es tenyleg aikerulne mar a babo.. nahyon remenykedek..

2015. okt. 14. 17:47
 14/16 A kérdező kommentje:
Megint elfelejtettem.. mar nem nagyon van folyasom csak reggel volt de picit szurkal a hasam.. lehet tenyleg csak peteeresem volt :( de azert meg remenykedek :)
2015. okt. 14. 17:51
 15/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm,nagyon aranyos vagy! :) Mindenképp megírom hogy mi lett a vége a tesztnek :)

Majd izgulva várom,hogy megírd a pozi tesztet :D

2015. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Lehet holnap veszek is egyet.. habar lehet korai meg 1 hettel a menzi elott... de mar kivancsi lettem :D szerintem penteken reggel meg is csinalom :))) es azert megirom mi lett.. de ha negativ es HA kesne azert megismetlem 1 hettel kesobb :)
2015. okt. 14. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!