Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki valami jó "tippeket/pra...

Valaki valami jó "tippeket/praktikákat", hogy összejöjjön a baba?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja próbálkozunk a babával eddig sikertelenül. Különösebb dolgokat még nem próbáltunk most úgy terveztem hogy elkezdek mozogni (séta, itthoni torna). Interneten nagyon sok mindent olvastam de nem tudom eldönteni hogy jók lehetnek e ha valaki próbált valamit és össze jött megoszthatná velem. Olyanokra gondolok hogy pl. gyertyaállás, fürdés vagy zuhanyzás, gyümölcsöket fogyasztani...

2015. okt. 14. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Fürödni és gyümölcsöt enni akkor is kell ha nem akarsz babát :) Hőmérőzz, használj ovutesztet, szedj vitamint. Ennél többet sajnos nem tudsz tenni. Ha letelik az 1 év, akkor pedig doki. Sok sikert :)
2015. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. csak olvastam olyat is hogy jobb ha zuhanyzom . és nem fürdöm.. az is lehet a baj hogy nagyon szeretném.. de ez ellen nem tudok mit tenni már sok mindent kipróbáltam hogy eltereljem a figyelmem de nem megy..:(
2015. okt. 14. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor próbáld ki azt hogy egyik ciklusban zuhanyzol, másikban fürdesz. De nemhinném hogy számit.
2015. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En nagyon akartam mar kisbabat,a ferjem elhagyott aztan megismerkedtem egy masik fiuval akivel onfeledten elveztuk egymas tarsasagat...Neki termeszetes uton nem lehet gyereke,ezt mar elso randin elmondta.Igy nem is vedekeztunk.Teljesen elengedtem a gyerektemat es atadtam magam az erzeseknek,szerelemnek.Elmentunk nyqralni,tokre kifaradtunk a buszon,de azert rogton egymasnak estunk a szobaba,aztan ugy ahogy voltunk elaludtunk.Mikor hazajottem a nyaralasrol pozitivat teszteltem...Persze tobb szex is volt a nyaralason,de sztem akkor jott ossze!
2015. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aviva torna babáért tornázós gyakorlatai és fehér list- fehércukormentes táplálkozás.
2015. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én jó tippet nem tudok adni, mert nekünk hamar összejött. De: én imádok fürdeni, egész végig kádban ücsörögtem, és még amikor nem is tudtam, hogy babát várok, rosszul esett. Azt hittem, más miatt volt, és egyszer megpróbáltam a pozi teszt után, szintén megfájdult a pocim. Szóval azóta nem fürdök, csak forró vízben zuhizok :) Szerintem jelzi ezt majd a tested.
2015. okt. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az elsőre 6 évet vártunk :-( voltam egy átjárhatósági vizsgálaton, ahol kiderült, hogy a jobb oldali petevezetőm teljesen el van záródva (ott volt előtte egy méhen kívülim még előtte 2 évvel), a bal oldali is, de azt tudták tágítani.... a kínok kínját éltem át, de érdemes volt, mert 10 hónapra rá terhes lettem :-) a 2. babóra 1 hónapot vártunk csak :-)
2015. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek :)

A tornát ki fogom próbálni és köszi a válaszokat :)

2015. okt. 15. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!