Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem tudok pozitív ovulációs...

Ha nem tudok pozitív ovulációs tesztet produkálni, akkor esély sincs arra hogy összejöjjön a baba?

Figyelt kérdés
Mármint gondolom hogy peteérés nélkül nincs megtermékenyülés,de lehetséges hogy ha napi 1 tesztet csinálok lekések a teljesen pozitív ovu eredményről?Arról amikor csúcsosodik az LH szint?És pl nem látok pozi eredményt,de a megtermékenyülés megtörténik....van ilyen?
2014. szept. 18. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2014. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A + teszt elvileg azt mutatja, hogy 36 órán belül lesz ovulációd. Ha minden nap, ugyanabban az időszakban tesztelsz, akkor kell, hogy legyen + teszt.

HA nem volt, akkor lehet, hogy épp egy olyan ciklusod volt, amikor nem volt peteérés. 1-1 ilyen egészséges nőknél is előfordul. Ha kövi hónapban is megismétlődik, akkor érdemes felkeresned a nőgyógyászt, endokrinológust.

2014. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs peteérésed, de azért ezek a tesztek sem válnak be mindenkinél. Én sose produkáltam teljesen pozitív ovu tesztet, mindig erősebb volt a kontroll csík, mégis terhes lettem kétszer is (első sajna nem sikerült), de második terhességből lévő babám itt szuszog rajtam.
2014. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el egy cikluskövetéses UH vizsgálatra, ami mellé csinálnak hormonvizsgálatot vérből. Elvileg ezt 2 hónapban érdemes nézetni, ez képet ad az állapotodról.

A cikluskövetéshez számolj azzal, hogy hány napos a ciklusod.

2014. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszi,de legfőképpen a 3válaszolónak köszi.Megkaptam a választ.Előfordulhat hogy nincs totál pozi ovutesztem de lesz baba:)
2014. szept. 18. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a lányunknál nem volt olyan, hogy egyforma erős lett volna a csík vagy erősebb mégis mindjárt 3 éves lesz :) nála csak délután teszteltem.

A fiunknál már délelőtt és délután is teszteltem. Vele volt pozitív délelőtt 10 órakor és délután már nem volt pozitív, szóval lehet csak lecsúsztál róla. Hőt nem mérsz? Azon jobban lehet látni, hogy van-e peteérés. Igaz csak utólag, de legalább kitűnne, ha esetleg nincs.

2014. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os választ is nagyon köszi.Hőmet még nem sikerült vezetni,de elkezdem.
2014. szept. 18. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, mérj hőt, attól okosabbak leszünk.

Simán lehet ovud, csak neked az érzékenyebb teszt való. maradjunk a hőmérőnél.

2014. szept. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pozitív lett az ovu tesztem:)12.cikus napon:)köszi mindenkinek
2014. szept. 22. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!