Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki akinek az ovu...

Van valaki akinek az ovu teszt nem működött mint jósteszt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy NEM mutatta a terhességet, vagyis negatív volt mikor már a hcg teszt pozitív.

2015. okt. 14. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel maradt ovutesztem, igy en kiprobaltam.

A 10. Dpo-n clearblue-val halvany pozitivat teszteltem. Az ovutesz nagyon halvany ket csikos lett, de szinte lathatalan. Igy szerintem nem er semmit mert ha jol tudom, siman lehet halvany masodik csik rajta az egesz ciklus folyaman.

Max ugy lehet ertelme, ha peteeres utan minden reggel tesztel vele az ember es osszehasonlitja, hogy van-e csik es erosodik-e. De igazabol igy, hogy egy terhessegi teszt is pozitiv lehet ilyen hamar, igy nem sok ertelme van a jostesztelgetesnek szerintem. En annak meg tuti nem hinnek.

2015. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!