Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell inni a cickafark...

Discovery00 kérdése:

Hogyan kell inni a cickafark és a palástfű teát? Milyen tapasztalattal vagytok róluk?

Figyelt kérdés
augusztus 17-én volt missed ab-m :( nekem kicsit később jött meg a menszeszem 8 hétre. Várni akarok még az újabb baba projektig (legalább még 2 mensit), addig alkalmazni szeretném ezt a kúrát csak nem tudom, hogyan csináljam. Köszönöm a válaszokat előre is.

2015. okt. 15. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Első ciklusnaptól 14. napig, vagy ha tudod h mikor van ovu akkor addig cickafark tea, utàna amìg meg nem jön, palàstfű- a 12. terhességi hétig. Napi 1 bögrével ittam, reggel, éhgyomorra, utàna még fél óràt nem ettem-ittam. Mézzel édesìtettem, fém nem érhet a főzethez, 2-2,5 dl forróvìzzel forràztam le egy ek. teafüvet, azt 10 percig àllni hagytam, langyosan ittam meg.


Elég régóta ittam a teàkat, mire élesben nekiàlltunk a babaprojektnek, nekem ciklusrendezés és tejcsorgàs megszüntetésére kellett a tea. Emellett mivel görbét is vezettem, sejtettem hogy nem épp jókor volt ovum, màr ha volt egyàltalàn, a ciklusom pedig minden volt, csak rendszeres nem. Mire élesben próbàlkoztunk, màr rendben voltam mindennel. Màsodik hónapban babàs lettem. Első terhesség elején jellemző volt a pecsételő vérzés, most a màsodiknàl semmi ilyesmi. Érdekes, a Bromocriptintöl nem jöttem rendbe, a teàktól meg igen.

Szóval csak jót tudok mondani.


Sok sikert :)

2015. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz!már attól h nemtudok teherbe esni nem félek csak h a pici bent is maradjon attól egy kicsit. Remélem ez a tea kúra segít majd, nem vagyok a gyógyszerek híve :)
2015. okt. 16. 05:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Hőmérőzés nélkül semmit nem ér, sőt árthatsz is vele elég sokat! Követned kell a hődet és amikor megvolt az ovuláció onnantól és csakis onnantól lehet váltani palástfűre, különben könnyen lehet hogy nem tud megrepedni a tüsződ, mivel progeszteron szerű hatása van a szervezetre.

Előtte, ciklus 1. napjától pedig a cickafark teát idd.

2015. okt. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze a teherbe esés előtt is hőmérőztem és csináltam ovu tesztet. Nem voltak mindig rendben az ovulációk. Azért is gondoltam. Köszönöm a tanácsokat! Szívesen fogadok még! :)
2015. okt. 16. 06:06
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Olvasgass utána a cickafarkos kommenteknek, találsz benne elhalt terhességről szólókat is. Nekem is volt missebem, én is ittam előtte. Meggondolnám.

Az én természetgyógyászom az emésztés rendbetételét, immunrendszer erősítést, ráhangolódást javasolt.

A 30 éve rosszemésztésemet rendszeres evéssel, este 6 után már semmi kajával oldottuk meg 1 hónap alatt.

Az immunt napi 2-3 dl centrifugált zöldség-gyümi lével erősítettem (alma-citrom-répa-cékla). Ha nincs rá lehetőség, napi 2-3 citrom levét is ihatod (ihatjátok).

Mellesleg megjegyzem, a HPV-eredményem is ettől az immunerősítéstől lett negatív!

A párodat is bele kellene vonni az egészség-programba.

2015. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló utána fogok még olvasni. A palástfűről mi a véleményed? :)
2015. okt. 16. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az este 6 utàn nemevés önmagàban nettó hülyeség. Napi 5-6 alkalommal kellene enni mindenkinek, rendszeres időközökre osztva, és ugye nem mindegy, hogy mit. Gondolom a természetgyógyàszod nem egyeztetett dietetikussal...a cickafark teàt pedig kb. millióan àldjàk. Nyilvàn nem mindenre ez a megoldàs, de sokunknak hasznàlt.
2015. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem olvastam eddig negatív kommentet. Lhet,h nem tartották azt, hogy a ciklus elő felében egyik tea a máikban máik és az okozott bajt? :/
2015. okt. 16. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!