Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaptatok már tüszőrepesztő...

Kaptatok már tüszőrepesztő injekciót? Milyen diagnózisra és használt-e? Saját tapasztalatokat szeretnék kérni!

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Pcos vagyok, volt egy stimulált peteérésem (hormoninjekció és tapasz), akkor kaptam tüszőrepesztőt. Sajnos nem sikerült teherbe esnem. Kívánom, hogy neked több szerencséd legyen!
2010. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly szedtem három hónapon keresztül clostyt peteérés serkentésre akkor kaptam choragon tüszőrepesztőt,hogy biztosra megrepedjenek az érett tüszők és,hogy az időzítés is jókor legyen mivel ezeknél az inekcióknál meg van a hatóidő is!Sajna nekem így sem sikerült teherbeesni azért neked sok sikert!!!
2010. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez lesz a 2. closti-choragon kombinációs hónapom. Az első nem sikerült. Nekem eddig nem derült ki, csak annyi, hogy kicsit magas a prolaktinom, arra már szedem egy ideje a Bromocriptint. Mást még nem vizsgáltak. Férjem rendben van. Másfél éve nem jön a baba. Azt nem tudom, hogy mi lesz utána, mert ezt most 3 hónapig kapom. Ja, és nekem eléggé fájt a hasam tőle.
2010. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!