Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsiság. Ha lámpával...

Kíváncsiság. Ha lámpával átvilágítanának egy tesztet akkor is látszódna a 2 csík (a kontroll és a teszt) vagy az minden esetben csak vizelettel mutatja ki?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:

nincs itthon tesztem nem tudom letesztelni...esetleg valakinek fölösleges teszt és megcsinálná?

mert egy ismerősöm nagyon épp hogy vmi 2.csík és lámpázva jobban..és megnézte a korai teszt miatti negatívokat és azoknákl nem látta a 2. csíkot lámpázva se...kíváncsi lett volna,ha még natúr tesztet lámpázik át,akkor mit látna...a mintha 2. csíkos teszt így nem tudja,hogy ott van vagy csak a lámpa miatt

2015. okt. 17. 20:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy látszana, mert ahol a reagansek vannak, nyilván valamennyire más a tesztcsík anyaga.
2015. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kazettás...ezt nem irtam
2015. okt. 17. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!