Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt után két héttel is...

Nem várt után két héttel is halvány pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Járt már valaki így? Pajzsmirigy problémáim is vannak, de attól még nem lenne halvány csíkom. És mi számít halványnak? Létezik, hogy csak átüt a papír aminek el kellene színeződnie és azt látom csíknak?

2015. okt. 19. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy későn volt peteérésed?

A halvány pozitív is pozitív! Halványnak számít az, ami sokkal gyengébb, mint a kontroll csík. De lehet, hogy elázott a teszt, vagy hasonló... Csinálj még egyet két nap múlva, hátha erősödik a csík :-)

2015. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz feltenni?
2015. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos kidobtam, ez már a harmadik teszt volt... De valószínű, hogy tényleg átázott. Az a tuti, ha vérvételnél ezt is megnézetem, amúgy is kell kérnem beutalót :/
2015. okt. 19. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz. Ha nem erosodik a hcg a szervezetedben, akkor gond is lehet, inkabb nyugtassd meg magad , hogy minden ok.
2015. okt. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mind a három teszted csak nem ázott át :) pozitív lesz az , de mindenképp orvos, legalább megnyugszol, ahogy az előttem szóló is írta :)


Kitartás a halvány pozi is pozi, és amondó vagyok inkább nézzenek hülyének aggódó nőnek, de ha bizonytalan vagy menj orvoshoz. Akkor is, ha most még nem lát szinte semmit. Drukkolok!

2015. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!