Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 9. napján voltunk...

Ciklus 9. napján voltunk együtt, ma a 12. napon halvány csíkos az ovu tesztem (eddig semmi nem volt). Tudom ez még nagatív. Ha holnap pozitív lesz, akkor még van esélyem, hogy baba legyen belőle?

Figyelt kérdés
Tehát elvileg ovu előtt 4 nappal lévő együttlétből van esély terhességre? Volt valaki így? köszi

2015. okt. 8. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a 11.napon voltunk együtt...nem ez az első,hogy így sikerült együtt lenni,eddig sosem estem teherbe sajna. Remélem most sikerül.És nektek is.Szorítok.
2015. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nyák és hő alapján vagy tegnap vagy ma van ovum. Kiváncsi leszek. Bár lehet ma tudunk este együtt lenni :)
2015. okt. 8. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
A halvány csíkból nem nagyon lesz holnapra pozi... Plusz a repedés az LH csúcs után következik be, általában az első újra negatív tesztes napon. Nagyon kicsi az esély, ha már nem tudtok többet együtt lenni... :/
2015. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ma mégis együtt tudtok lenni, azt ne hagyjátok ki! :)
2015. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
este pozitíy volt a tesztem, reggelre újra negatív halvány csíkkal. Voltunk együtt. Mondjuk a hőm, a hasfájások, a nyák és a teszt szerint máskor volt az ovum.
2015. okt. 9. 06:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkepp legyetek egyutt. De ha lehet akkor 1nappal kene kesobb.. mert igy necces
2016. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha holnap vagy hnap utan lenne pozi a teszt, akkor pozi teszt masnapjan van peteeres szval igazabol ovu elott 5nappal lennetek egyutt
2016. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!