Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 és fél hete késik a menzim....

3 és fél hete késik a menzim. Az első tesztem negatív lett. Ma csináltam egy újabb tesztet, de ez is negatív lett. Mi lehet ez? A menzim sehol, csak a görcsök, Reménykedhetek még egy kicsit a babában?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ennyi idő után is negatív a teszt, és még mindig nem jött meg, akkor szerintem jobb lesz felkeresned egy orvost, mert ez már annyira szokványos dolog
2008. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj dokihoz. Nekem ugyanez volt a télen. Jóformán december 5-én volt az utolsó menszim és legközelebb már csak február végén. Akkor az egyik doki, aki januárban megvizsgált azt mondta, h ciszta, a februári doki megmár semmit sem látott.

Aztán azóta 39 napra kitolódott a ciklusom, amit a cickfark teával 33 napra sikerült lerövidítenem.

2008. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és akkor nem is fájt a cicim se, onnan tudtam, h valami más, valami nem stimmel.

Utolsó voltam.

2008. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is sokat kesett, a tesztem negativ volt és nem volt semmilyen tünetem. Mar eléggé aggodtam es vettem cickafark teat. Közben beszeltem a dokimmak,aki ugyan tud adni gyogyszert,de ha babat szeretnek,akkor inkabb varjunk, mert az csak hormon és bekavar. A tea nagyon kellemes izü, szerintem, és masnap estd megjött a mensim is! Ne add fel, mert ki kell tartani es hinni kell. A teat mindenkepp probald ki! Nekem most 9 napot kesett,a 10.nap du jött meg. Ennyit még sosem kesett. A doki pedig mindenkepp lasson. 3 hét késés nem mese! Én szurkolok neked! Z.
2008. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!