Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség első tünetei?...

Mik a terhesség első tünetei? 5 napja késik.

Figyelt kérdés

Ha valaki terhes kb két hetes, kérdezném akkor már mik a tünetek?milyen a mell? has?

nekem puha a hasam, nem is feszül a mellem.


2011. febr. 3. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Állandó vizelési ingerem van.A has még semmilyen,talán keményebb az átlagnál,nekem ilyen de nem az elsőt várom.
2011. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a legbiztosab jel a mensi kimaradasa

amugy 5 napos keses az ugy 5 hetes terhesseg

2011. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé feszült a mellem, de az már a 7-8.hét környékén jött elő nálam egy pici deréktáji fájdalommal fűszerezve. Van, akinél sokkal hamarabb jelentkeznek a tünetek. Pl.én reggelenként sosem voltam rosszul, nem voltam aluszékonyabb, stb.
2011. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
5 hetes terhesség?akkor biztos nem vagyok terhes,mer annak lenne már jele. 20-án voltam is dokinál és nem mondta h terhes vagyok. de talán utána is lehetett valami...
2011. febr. 3. 11:13
 5/12 anonim ***** válasza:

a terhesseget az utolso mensi elso napjatol szamoljak, ezert irtam az 5 hetet

amugy nekem sem volt semmi tunetem

2011. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tünetmentesen is lehetsz terhes. Én konkrétan nem éreztem semmi tipikus terhes tünetet egyik gyerekemmel sem... 4 is van :) Talán kicsit aluszékonyabb voltam, este korábban elálmosodtam a szokottnál. A terhességet pedig mindig az utolsó mensi első napjától számolják, mert ez fix,a megtermékenyülés meg ugye nem az (kiv. lombiknál).
2011. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mensi kimaradása előtt egy,másfél héttel szúrkált a hasam! Más tünetem nem volt!
2011. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, hivatalosan úgy kell számolni a terhességi heteket hogy a utolsó menzi első napja a terhesség első napja! Persze biológiailag nem így van, mert kb 2 héttel kevesebb, de ez nem érdekes.

Tehát menzi elmaradása után 5 nappal már közel 5 hetes terhességről beszélünk!

2011. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, ha nem szokott késni és aggódsz! Az tutira jobban megmondja, mint mi!
2011. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20-án még nem is láthatott semmit a doki, azért sem mondhatta. Leghamarabb 5-6 hetes terhességet látnak (petezsákot) előtte csak azt látja, hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártyád.

Csinálj tesztet az biztosabb.

2011. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!