Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy nekem pont...

Lehetséges hogy nekem pont ilyenkor van?

Figyelt kérdés

Próbálkozunk baba ügyben egy jó ideje sikertelenül sajnos, akárhogy számolok, ovu tesztelek, nem tudom be lőni az ovulációm, eddig eszembe sem jutott hogy ovu tesztelek menstruáció alatt, de a férjem csak úgy spontán rá kérdezett, lehet menstruáció alatt van neked ovulációm?!

Erre csináltam ovu tesztet menstruáció első és harmadik napján és hát jól meg is lepődtem mert pozitív erősen, egyforma a két csík! És lehet hogy ezért szokott annyira feszíteni és szúrni a petefèszkeim? Menstruáció alatt??

Halottam már ilyet hogy menstruáció alatt estek teherbe egyes nők de én olyan hihetetlenek tartottam hiszen ilyenkor le válik a nyálkahartya :-o

Ti mit gondoltok erről mi a véleményed??

Kíváncsian várom a válaszod :$


2015. okt. 22. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A teherbeesés nem akkor következik be, mint a peteérés! Hanem utána 7-10 nappal. Tehát ha menstruáció alatt ovulálsz, onnan még 7-10 nap, míg eléri a méhedet a zigóta, akkorra meg már rég nem vérzel. Hát így lehetséges.
2015. okt. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így már világos és értem, de azért szurkál és feszítenek a petefèszkeim menses alatt?
2015. okt. 22. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem két gyermekem fogant így. Lehetséges, igen. :)
2015. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges, ahogy spontán peteérés is bármikor a ciklus során előfordulhat, de van, akinek tényleg ilyenkor van, sőt, olyan is, van, akinek egyszerre érik meg több akár 1-3 hetes időeltolódással (kétpetéjű ikrek).


Jó, hogy teszteltél, így legalább kiderült.

2015. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok így tudok mihez viszonyítani :-D
2015. okt. 22. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!