Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, ez már biztos menszes...

Anyukák, ez már biztos menszesz lesz?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 8.-9. dpo-n és jött egy csepp vér.Nagyon szeretnék babát,csak sajnos görcsölget a hasam is-ez el keserít!Szerintetek?Görcs nélkül még reménykednék!De még majdnem 1 hét van a nem vártig.
2015. okt. 22. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Beágyazódás is lehet.
2015. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A beágyazódási vérzés nagyon ritka, sokkal gyakoribb az ovulációt kísérő vérzés, vagy az egyéb hormonoláis eredetű (pl. kevés progeszteron).
2015. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én görcsöltem legalább ugyanannyira, mint amikor meg szokott jönni. És nem jött meg a menzeszem. A beágyazódási vérzés tényleg ritka de attól létezik.
2015. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt! Holnapra, szombatra nem várom. Mellette émelygek délelőttönként s nincs egy darab pattanásom sem. Nagyon reménykedem benne!
2015. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy irtatok!Szerintem legkésőbb holnap reggelig kiderül.Addigra vagy megjön vagy nem.
2015. okt. 22. 14:53
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó!Neked szurkolok,tényleg!Majd írj!Nekem egyébként szerdán kellene megjönnie,sajnos van egy olyan érzésem holnapig megjön.
2015. okt. 22. 14:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Halihó!

Az ,,utolsó" vagyok, mi újság?

Nekem van egy extra halvány pozi tesztem s egy negatív digitális tesztem, bár híg pisiből. Nem tudom, reménykedem, hisz semmi jele a mensinek. Kedden új tesztet csinálok. :)

2015. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy írtál.Vissza szoktam ide jönni.Ha már van egy halvány pozitív teszted,szerintem az már jót jelent,meglátod erősödik mire a következőt csinálod.Drukkolok!Én keddre,szerdára nem várom.Azóta is csak görcsölget a hasam,mindig megyek wc-re,mert azt hiszem megjött.Még a folyásnál vettem észre eltérést.Hát kíváncsi leszek!Egy éve várok!Írj,ha van valami és van kedved még megosztani,én itt leszek.
2015. okt. 24. 22:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Megint az utolsó vagyok (Fanni)

Nekünk is ez a 13.hónap. Augusztusban kiderült, hogy IRem van, pm alulműködéssel. Szeptemberben minden értékem tökéletes volt már, s fogytam 10 kilót, úgyhogy 5 volt rajtam plusszban.

Én emiatt reménykedem nagyon! Vicces, mert ma reggel ránéztem a pozi tesztre s először elfolyt, majd elvékonyodott a csik, de még rózsaszín.. tényleg nem tudom, hogy mit gondoljak, de ki is dobtam, nem idegelem magam inkább :)

Keddig várok az új teszttel, ha addig nem jön meg.


Remélem, jó híreid leszek! No meg magamnak is ezt kívánom! ;)

Mikor tesztelsz?

2015. okt. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem csak úgy nem lesz rajta 2 csík,neked jó esélyed van.Nekem ugye kedd,szerda körül kell megjönnie,de csak görcsölget a hasam,már 8-9 napja.Már úgy gondolom ez nem normális,nem jó jel.Tesztelni majd talán péntek fele fogok,ha sor kerül rá.
2015. okt. 25. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!