Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Már több mint 5...

Anyukák! Már több mint 5 hónapja szültem császárral és azóta minden menszesz előtt kb. egy héttel rettenetesen kívánós vagyok és hihetetlen mennyiségű kaját meg tudok enni. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Főleg estére tömöm meg a bendőt,amitől persze csodálatosan rakódnak rám a kilók :(

Nem igazán értem ezt,korábban ez nem volt így.

50 kg voltam mikor terhes lettem,felmentem 67 kg-ig,majd visszafogytam 57 kg-ra de most már 63 kg-ot mutat a mérleg...

Szóval gáz,mert túl magas sem vagyok.

Szerintetek mitől lehet ez?


2012. máj. 3. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez már a terhességek elött is így volt. A hormonok okozzák és sajna csak az önuralom és a torna segít.
2012. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nemtudom ezzel segíthetek e de én a terhesség előtt is íhy voltam és most is.:-) nemtudok olyankor ellenállni semminek:-)én már hozzászoktam. Pedig van hogy eltelik úgy nap hogy alig eszem valamit.Ilyenkor meg nem elég semmi.

Csak gondoltam leírom hogy nem vagy vele egyedül!:-)

15 hónapos kislány anyukája

2012. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!