Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom sok az ilyen kérdés de...

Tudom sok az ilyen kérdés de lehetséges, hogy sierült?

Figyelt kérdés
1,5 éve próbálkozunk a párommal,hogy össze jöjjön a baba!5.napja késik,ennyit sose szokott csináltam ma tesztet,igaz hogy most du. De negatív lett?volt valaki már így és mégis sikerült?Nagyon reménykedem most!! Köszi előre is a válaszokat! :)
2015. okt. 22. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
5 napja késik, negatív a teszt, ha még pár napig nem jön meg, én megnézetném a helyedben, hogy minden rendben van-e a hormonjaiddal, de minimum elkezdenék hormontornázni (aviva torna), főleg, ha 1,5 éve nem jön össze. Valószínűleg csak késik, mivel a teszt negatív, de drukkulok, hogy egy esetleges késői peteérésről legyen szó!
2015. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5 nap után már délután is pozitív lenne, ha terhes vagy. De lehet, hogy hibás a teszt, csinálj egy másikat.


Nekem volt, hogy 7 napot késett és mégsem voltam terhes...


Amikor 2 év után sikerült, a nemvárt előtt 4 nappal már halvány pozitív volt!! :)


Ne add fel, ismerem az érzést, előbb-utóbb sikerül, meddőségin voltatok már?

2015. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) párommal nem voltam még hormon meg.. vizsgálatokon de nőgyógyásznál igen, azt mondta hogy várjak min. 1 évet a vizsgálatokkal mondván hogy adjak esélyt.. bla bla bla!!!az ex vőlegényemmel 5,5 évig jártunk dokihoz )igaz ennek már 3 éve)velem nem volt semmi ,mindenhol azt mondták, hogy "kakas" probléma van!Mostanság indulnánk dokihoz/dokikhoz, hogy mi lehet vagy miért nem jön össze, csak úgy vagyok vele, hogy mivel ennyit sose szokott késni kicsit reménykedem!!El hihetitek hogy ennyi év után már nem gazán tudok rá görcsölni, azon már túl vagyok!!
2015. okt. 22. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy mikor volt peteérésed? Szinte biztos, hogy később, ha még jött meg.


Egyébként figyeled a peteérést? Az sokat segíthet!

2015. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HA még mindig nem jött meg, akkor várj 4-5 napot, és tesztelj újra. Nekem is a nemvárt után elég sok időre mutatta ki.
2015. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen pontosan vezetem meg figyelem is évek óta talán már megszokásból is!okt.3-án volt peteérésem!28-29 naposak a ciklusaim!pár napot várok aztán még1 tesztet csinálok,aztán kedden doki!köszi mindenkinek!!!
2015. okt. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!