Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm meg volt de...

Menstruációm meg volt de félek hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Hamarább jött meg pár nappal de rendesen, ami furcsa volt hogy nagyon fájt a melleim mert nem szokott, ma hatodik napon vagyok és még icipicit olyan holott három napig szokott tartani, és pattanásos az arcom is ez sem szokott lenni.

Miért menstruáció végén jöttek ki a pattanások? És miért fáj még a melleim? Szerintem ki zárt a terhesség mert rendesen meg volt. Köszönöm szépen előre is a választ.


2015. okt. 24. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy teszt pár száz forint és megnyugodnál, amúgy én is kizártnak tartom, hogy terhesség legyen így.

Nem vagyunk gépek, ez most neked egy ilyen hónap volt.

2015. okt. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltál, gondolod hogy kéne egy tesztet csinálni? Én sem hiszek abban hogy így lehet terhesség, de annyi mindent bele beszélnek az ember fejébe!
2015. okt. 24. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!