Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek?! Reggel...

Terhes lehetek?! Reggel csináltam egy gyors tesztett de negatív lett. Kb 2hete hányingerem van és szédülök! Menstruációm még nm volt! De a teszt negatív lett! Esetlek valakinek volt ijen problémája?!

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Hogy érted, hogy nem volt még mensid? Egyáltalán? Ha a teszt negatív és az aktus óta legalább 2 hét eltelt akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.
2015. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen nekem nemrég pont ilyen problémám volt. Szept.30-án kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Mikor már 2 hete késett, akkor vettem tesztet, ami negatív lett. Másnap volt a dokimhoz időpont, erre másnap reggelre megjött. Azért elmentem a dokihoz, mert lehetett ciszta v. méhen kívüli terhesség is. Mindent rendben talált, semmi problémát nem látott az ultrahangon, azt mondta "műszaki hiba". Nekem is volt hányingerem, szédültem, görcsölgetett a hasam és szúrt is. Végül mégis megjött, a késés okát nem tudni. Neked is azt tanácsolom menj orvoshoz.
2015. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi állhat ennek a házerében! minnél elöbb orvoshoz megyek! 1. válaszoló úgy értve hogy ebben a hónapban nm volt még mensim! ;) elsönapon volt egyhe kis rózsaszín folyásom!! 2. válaszoló köszi megfogadom a tanácsodat! :*
2015. okt. 21. 16:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Hőméröztem is egy ideig! elsőre 6,1 volt tegnap mértem 6,9 fokos volt!!
2015. okt. 21. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!