Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mennyi ideig folyik a...

Nektek mennyi ideig folyik a sperma szeretkezés után? Mármint nem egyfolytába. Normális hogy 2 nappal utána is távozik?

Figyelt kérdés
(nőkről van szó)

2015. okt. 24. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Igen. 1-2 napig simán érzem, hogy jön. Főleg, mikor nagyon ráálltunk a babára, és kétnaponta voltunk együtt... nagyon "szuper" volt. Alapvetően sosem kellett, de akkor folyamatosan tisztasági betétet használtam, mert egész nap folydogált belőle, egy hónapon keresztül (szerencsére elsőre sikerült :D).
2015. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Ez ugye vicc?ikyen nincs az akkor ki folyik amikkr először el mész sex után wc-re.ne nevettessük ki magunkat.ha folyás van sex után az nem ritka de az már nem a sperma!!
2015. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen a nagyja kijön azonnal. De az, hogy én mit érzek magamon, szerintem én tudom, nem te. Soha életemben nem volt folyásom, és mivel mindig óvszerrel védekeztünk, sosem tapasztaltam ilyet. Csak tudom, hogy mit látok, érzek. Te ne nevettesd ki magad azzal, hogy ismeretlen nők tapasztalatait kritizálod, csak azért, mert te magad nem jártál még így.
2015. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem szokott. Kb. az első wc-re menetelkor szokott vagy még a következőnél, de utána nem.
2015. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Én is tisztasagit szoktam hasznalni!Még a szagat is lehetett érezni rà egy napra.uh normalis!A méh kialakutasatol függ h kijon e azonnal vagy nem.Nekem eleg hatrahajlik és meg tud ülni ott.doki mondta;)amugy meg hogy jonne ki minden? Kicsit gondolkodjatom...ha kijonne minden akkor nem lehetnel terhes sose...;)
2015. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!