Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja lejárt Utrogestant...

2 hónapja lejárt Utrogestant be lehet még szedni?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy a lejárati idő 2015 július 31. volt a dobozon :( Azon kívül, hogy csökkenhet a hatóanyag tartalma, lehet valami baj belőle? Van valakinek esetleg tapasztalata?

2015. okt. 24. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Utrogestannal nincs tapasztalatom, de másféle gyógyszerekből, pl. fájdalomcsillapító, már nem egyszer vettem be lejártat, olyat is, ami évek óta le volt járva, de nem volt otthon másik, és semmi bajom nem lett tőle (még hatott is). Én is úgy tudom, hogy csökkenhet a hatóanyag tartalma, de szerintem más bajt nem okoz. Persze én sem vagyok gyógyszerész.
2015. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még beszedheted.
2015. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!