Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmmel lefeküdtünk....

A barátnőmmel lefeküdtünk. Rendesen védekeztünk nem lyukadt ki. És most 3 hónapja 24 naposak voltak a ciklusai azelőtt 28. Késik neki 2 napja tehát a 26 napja nem jött meg neki. Lehet azért mert most vesztette el? Terhesség kizárt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhes.
2015. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lesz, aki beírja azt a marhaságot, hogy az első szex felborítja a hormonháztartást.. de ez nem igaz.

Stressztől viszont késhet.


Egyébként meg attöl hogy 3 hónapig fixen jött meg, nem kell ezentúl is úgy.

A kis kilengés, pár napos szórás teljesen normális.

2015. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Hàt akkor én leszek az, aki beírja azt a - szerintem nem - marhaságot, hogy az első szex felboríthatja a ciklust. Nekem addig 1 évig teljesen pontos volt a ciklusom, az első után viszont volt, hogy 2 heteket késett vagy pont hogy 1 héttel előbb jött meg. Pár hónap alatt újra beállt.

Persze lehet a stressztől is, de ha nem szakadt ki, akkor alapból nincs miért aggódni. Várjatok türelemmel, a 2 napos késés még egy pontos ciklusban is előfordul néha :)

2015. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjött neki.:)
2015. okt. 29. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!