Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok ajánlani Tatabánya,...

Tudnátok ajánlani Tatabánya, Tata térségében nődokit, aki nem túl drága, mégis normális? Ha tudtok vizsgálati díjakat is írni megköszönném!

Figyelt kérdés

Babaprojekt céljából szeretném kivizsgáltatni magam, próbálkozunk egy ideje,de még nem jött össze.

Hallottam,hogy Tatán Dr. Benya László elég keresett orvos. Róla mi a véleményetek, milyen árakon dolgozik?



2013. júl. 19. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen okból ugyan nem tudom mit , hogyan tesz-tenn, de én mint orvossal maximálisan meg vagyok vele elégedve. Dr. Málik. Tbánya, maszek vizsgálat 6 000Ft/alk.
2013. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 babát szültem a Máliknál. Maximálisan elégedett vagyok vele. (28 éve a Benyánál születtem :)
2013. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2013. júl. 19. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Kinél szültél kérdező?
2020. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!