Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Ki mit lát a képen?

Szerintetek? Ki mit lát a képen?

Figyelt kérdés

[link]


A rózsaszín LH teszt a zöld HCG.


2015. okt. 24. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszínen van csík, a zöldön én sajnos nem látok semmit, az nekem negatívnak tűnik.
2015. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A hcgn semmit sajnos.
2015. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Itt egy másik kép róla.


[link]

2015. okt. 24. 13:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát...talán van vmi.....de ne tesztelj ilyen hamar....csak magadat tartod napokig pánikban, hogy mi lesz....nem éri meg
2015. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kicsit várok még pár választ és elmondom miért csináltam tesztet.
2015. okt. 24. 13:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, én a második képen is ugyanolyannak látom. Kíváncsi vagyok, miért csináltad a teszteket!
2015. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A HCG tesztet én negatívnak látom.
2015. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem peteérése van és kíváncsi volt a hcg teszt mutatjae az lht.
2015. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Majdnem ráéreztél utolsó,de nem teljesen ezért csináltam a HCG tesztet.

Ciklusom 24. napján tartok...A görbém alapján nem volt még ovum.Az ovutesztjeim meg pár napja ugyan ilyen erősek mint a képen (tudom,hogy nem pozi)se nem erősödik se nem halványul.A HCG-t meg azért csináltam mert pár hónapja volt egy cisztám amikor az LH tesztek ugyan így csinálták és akkor a HCG-n is volt egy lehelet halvány csík ugyan úgy mint most (akkor is nehezen lehetett fényképezni és ha akartam ott volt,ha akartam nem).Viszont most megfordult a fejemben,hogy nem-e megint cisztám van és csak azt akartam ellenőrizni a tesztel.

Úgyhogy ez a tesztelés oka :).

Köszönöm szépen a válaszokat megy mindenkinek a zöld kéz :)

2015. okt. 24. 13:46
 10/12 anonim ***** válasza:
A ciklus végén megemelkedhet mégegyszer az lh amúgy, a még egy ösztrogén hullámtól.
2015. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!